Teresa Werner pochwaliła się zdjęciem z córką. Joanna odziedziczyła urodę po mamie

Teresa Werner postanowiła pochwalić się córką. Królowa śląskich szlagierów stwierdziła, że Joanna to jej prawdziwa duma. Wiemy czym zajmuje się na co dzień.

Bądź na bieżąco. Więcej o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl. 

Teresa Werner to gwiazda śląskich szlagierów, uwielbiana przez fanów tego gatunku. Przez lata swojej pracy na scenie wokalistka doczekała się sporej grupy wielbicieli, którzy doceniają nie tylko jej piosenki, ale także urodę. Ostatnio królowa śląskiej piosenki postanowiła pochwalić się córką w mediach społecznościowych. Sprawdziliśmy, czym zajmuje się na co dzień Joanna Werner.

Zobacz wideo Najdziwniejsze plotki, najlepsze piosenki na urodziny i najciekawsza osoba do wspólnej kawy [Urodziny Plotek.pl]

Teresa Werner ma córkę z pierwszego małżeństwa. Pasją Joanny jest jazda konna

Córka Teresy Werner kiedyś była nauczycielem akademickim na Politechnice Częstochowskiej. Obecnie związana jest z firmą farmaceutyczną. Pasjami kobiety jest jazda konna oraz motocykle. W programie "Dzień dobry TVN" Teresa Werner zdradziła, że jest bardzo dumna z córki z pierwszego małżeństwa. 

Staram się telefonicznie łączyć w wolnym czasie z córką, która mieszka w Częstochowie, z moją kochaną Asią. Jestem z niej tak dumna. Jak tylko o niej mówię, to się wzruszam. Ona też jest ze mnie dumna i jestem wdzięczna, że docenia to, co robię - opowiedziała piosenkarka.

Trzeba przyznać, że urodę Joanna odziedziczyła po mamie. Obie panie prezentują się na zdjęciach, które zamieściły na Instagramie. 

 

Dodajmy, że Teresa Werner w tym roku skończyła 64 lata. Mieszka w Koszęcinie, a jej mężem od 2010 roku jest Wiesław Werner. Oprócz nagrywania piosenek i dawania koncertów gwiazda udziela się także jako prezenterka. W stacji Polo Tv prowadzi program "Koncert życzeń z Teresą Werner". 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.