Strach zbić szklankę przy stole Joanny Przetakiewicz. Nie uwierzycie, ile kosztują

Święta u Joanny Przetakiewicz są zdecydowanie na bogato. Są ogromne jaja w salonie, porcelanowe zające i droga zastawa. Sprawdziliśmy cenę jednej szklanki. Lepiej usiądźcie.

Joanna Przetakiewicz uwielbia okres świąteczny. W tym roku to jej przypadła organizacja rodzinnego śniadania Wielkanocnego w willi w Konstancinie. Oprócz tego zdecydowała się zaprosić przyjaciół na spotkanie w śmigusa-dyngusa. Z tej okazji oczywiście musiała dać popis umiejętności dekoratorskich. Zakupiła do domu gigantyczne porcelanowe jajka, które ustawione na świątecznym stole dają niesamowity efekt. Jednak to nie wszystko. Przedsiębiorczyni zdecydowanie nie oszczędzała na zastawie. Aż strach się ruszyć.

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz o książce "Pieniądze szczęście dają". "Brak pieniędzy jest gigantycznym problemem społecznym"

Joanna Przetakiewicz przystroiła stół na święta 

Joanna Przetakiewicz jest właścicielką La Manii. Firma zasłynęła z projektowania ubrań, ale w jej ofercie można znaleźć także najróżniejsze akcesoria do domu. Nieodłącznym elementem każdych świąt w domu Przetakiewicz jest zastawa prosto z jej sklepu. Tym razem postawiła na biało-czarny komplet, który do tanich nie zdecydowanie należał. Zestaw dla jednej osoby to koszt 329 złotych, do czego trzeba doliczyć filiżankę za 149 złotych. Dostrzegamy również złote podkładki pod talerze i sztućce. Z firmy Przetakiewicz pochodzą także porcelanowe jajka. Cena kompletu składającego się z dwóch sztuk to 249 złotych. 

 

Joanna Przetakiewicz zainwestowała grube tysiące w szklanki 

Na stole Joanny Przetakiewicz nie mogło również zabraknąć dość unikatowego szkła. Dostrzegamy przyciemniane kubki z wężem od Artel. Cena jednej sztuki sięga niemal tysiąca złotych. Dalej jest tylko mocniej. Wygląda na to, że projektantka wyjątkowo upodobała sobie kolekcję z gadami i kupiła również pozłacane modele. Tym razem za komplet dwóch sztuk musiała zapłacić 4300 złotych. Czy jest tanio? Raczej nie. Ale całość robi niezłe wrażenie. 

Zastawa Joanny PrzetakiewiczZastawa Joanny Przetakiewicz Instagram @joannaprzetakiewicz

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.