Magdalena Narożna zmienia branżę? "Troszeczkę się stresowałam, to jest nowe doświadczenie"

Magdalena Narożna zmieniła branżę? Gwiazda muzyki disco-polo postanowiła sprawdzić się w roli aktorki. Piosenkarka zadebiutowała na małym ekranie w serialu "Policjantki i policjanci".

Magdalena Narożna postanowiła zaskoczyć swoich fanów. Okazało się, że piosenkarka zespołu Piękni i Młodzi zaliczyła debiut aktorski. Artystka wystąpiła w jednym z odcinków "Policjantek i policjantów". Jej postać nieźle namiesza w serialu.

Zobacz wideo Magda Narożna zachwycona talentem córki: Ma lepszy głos niż ja

Magdalena Narożna wystąpiła w odcinku "Policjantek i Policjantów"

Magdalenę Narożną można było zobaczyć w ostatnim odcinku serialu "Policjantki i Policjanci". Piosenkarka disco-polo wcieliła się postać Alicji. Bohaterka, którą odegrała również jest wokalistką. Jak się okazało, Alicja nieźle namieszała w życiu głównych bohaterów. Sama Magdalena Narożna przyznała, że odgrywana przez nią rola dała jej możliwość nowego doświadczenia. Przyznała, że jej postać jest bardziej pewna siebie. Dodała, że cieszy się, że mogła zaangażować się w coś nowego. 

Powiem szczerze, że troszeczkę stresowałam się. To jest moje nowe doświadczenie, chociaż ogromnie się cieszę, ponieważ zawsze marzyłam o tym, żeby zagrać w jakimś serialu, w jakimś filmie. Udało się - wyznała producentom stacji TV4.
 

Odcinek z udziałem Magdaleny Narożnej został wyemitowany 5 kwietnia na antenie TV4. Piosenkarka pokazała, że na planie serialowym radzi sobie równie dobrze, jak na scenie. O swojej nowej przygodzie opowiedziała w poście na swoim profilu w mediach społecznościowych. Fani byli zachwyceni. Narożna otrzymała wiele gratulacji za udział produkcji.

Fabuła odcinka "Policjantek i Policjantów" z udziałem Magdy Narożnej

W odcinku "Policjantek i Policjantów" z udziałem Magdaleny Narożnej patrol siódmy przyjął zgłoszenie o włamaniu do nowej kliniki. Okazało się, że złodzieje ukradli miesięczny zapas leków. Dyrektorka placówki nie miała pojęcia, kto mógł być do tego zdolny. Jedynym świadkiem był ochroniarz, który został zaatakowany w trakcie włamania. Policjanci odwiedzili go w szpitalu, licząc na to, że uda im się ustalić szczegóły przestępstwa. W tym samym czasie narzeczona Bachledy, Jagna, odbyła rozmowę ze znaną piosenkarką. Chciała nawiązać z nią współpracę. Miłosz wspierał partnerkę. Wierzył, że to spotkanie otworzy jej drzwi do kariery. ZOBACZ WIĘCEJ: "Najbardziej wkurzony noworodek" ma już trzy lata! Isabela ma charakterek. Wściekła mina nie zniknęła

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.