Magda Narożna schudła sześć kilogramów. Prezentuje umięśniony brzuch. "Zaczęłam tydzień od treningu"

Magda Narożna postanowiła zadbać o zdrowie i ciało. Piosenkarka schudła już sześć kilogramów, a efektami metamorfozy chwali się na Instagramie.

Magda Narożna w drodze po lepsze samopoczucie zmieniła w ostatnim czasie styl życia. Piosenkarka przyznała, że schudła już sześć kilogramów i czuje się znacznie lepiej. Po metamorfozie często zwraca się do fanów za pośrednictwem Instagrama, gdzie motywuje i zdradza szczegóły swojej pracy nad sylwetką.

Zobacz wideo Magda Narożna zachwycona talentem córki: Ma lepszy głos niż ja

Magda Narożna schudła sześć kilogramów. Pokazała umięśniony brzuch

Na jednym z InstaStories Magdy Narożnej ukazał się filmik, w którym liderka zespołu Piękni i Młodzi opowiada o tym, jak udało jej się schudnąć. Choć piosenkarka nie ukrywa, że miała momenty zwątpienia, to zawsze starała się znaleźć w ciągu dnia chwilę, by poćwiczyć i zadbać o zdrowie. Narożna do podobnej aktywności zachęca teraz swoich obserwujących.

Da się, trzeba tylko chcieć - podkreśliła Magdalena Narożna.
 

W ostatnim czasie wrzuciła na Instagram zdjęcie, gdzie eksponuje nową sylwetkę. W opisie do fotografii czytamy, że zaczyna dzień od treningu.

Dzień dobry w ten piękny poniedziałkowy poranek. Ja zaczęłam tydzień od intensywnego treningu. Musiałam spalić te pyszne kalorie, które wczoraj z przyjemnością wciągnęłam w Ostrołęce. Podczas wylicytowanej kolacji, zdecydowanie warto odwiedzić to miejsce! Po pysznym śniadanku biorę się do realizacji dalszego planu dnia. Pamiętajcie, że jutro pierwszy dzień wiosny! - napisała Narożna.

Jak czytamy w portalu Vox FM, wokalistka często podkreśla, że nie jest zwolenniczką diet. Choć piosenkarka straciła kilka kilogramów, to traktuje to jako jedynie dodatek w drodze po lepsze samopoczucie, a nie cel sam w sobie. Narożnej zależało przede wszystkim na zadbaniu o zdrowie.  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.