Cleo jest wierząca, ale nie zamierza iść do kościoła w święta. To ją zniechęca. Chodzi o bliskich

W rozmowie z "Super Expressem" Cleo zdradziła, jak spędzi Wielkanoc. Wokalistka wybiera się do rodzinnego Szczecina. Artystka wyjaśniła także, dlaczego nie planuje wizyty w kościele.

Cleo od lat należy do grona najpopularniejszych polskich piosenkarek. Od kilku sezonów zasiada też w fotelu trenerskim w programie "The Voice Kids". W rozmowie z "Super Expressem" opowiedziała o swoich planach na najbliższe święta wielkanocne. Artystka zamierza spędzić je w rodzinnym gronie. Nie planuje jednak wizyty w kościele. Gwiazda podała powód swojej decyzji.

Zobacz wideo Jak Cleo utrzymuje sylwetkę w dobrej kondycji? "Dużo koncertuję, to jest permanentne cardio!"

Cleo o świątecznych planach. Nie zamierza iść do kościoła, choć jest wierząca. Zdradziła, dlaczego

Święta to czas, który Cleo najczęściej spędza w rodzinnym Szczecinie. Chwile spędzone w gronie najbliższych pozwalają wokalistce na regenerację i nabranie energii na kilka następnych miesięcy. W wywiadzie dla "Super Expressu" wokalistka zdradziła, że jej specjalnością są wypieki i na świątecznym stole wyląduje mazurek jej autorstwa. Gwiazda przyznała także, że choć jest osobą wierzącą, nie zamierza w Wielkanoc iść do kościoła. Podała ważny powód.

Zawsze chodziliśmy do kościoła, ale po pandemii jakoś przestaliśmy. Staram się dbać w tym okresie grypowo-przeziębieniowym o rodziców i o brata też się martwię, więc od jakiegoś czasu unikamy wizyt z uwagi na tłumy - wytłumaczyła.

Jak podaje "Super Express" brat bliźniak Cleo ma za sobą poważną operację, której skutkiem było obniżenie odporności. Wokalistka uważa też, że istota wiary nie polega na regularnych wizytach w kościele. "Odczuwam obecność Boga po prostu wszędzie"- twierdzi piosenkarka.

Cleo zdradza sekrety urody. Czy jej włosy są prawdziwe?

Podczas rozmowy z Plotkiem Cleo zdradziła, jak dba o urodę. Gwiazda przyznała, że ciągłe koncertowanie przyczynia się do utrzymania szczupłej sylwetki. Wokalistka przyznała się także do noszenia doczepianych włosów, które pomagają jej uzyskać spektakularny kucyk. Wokalistka uwielbia też makijaż i sama maluje się na scenę. Na co dzień stawia jednak na naturalność.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.