Julia Stiles z "Książę i ja" skończyła 42 lata. Jak dziś wygląda? Niedawno urodziła córkę

Julia Stiles w latach 90. była idolką nastolatek i zagrała w najpopularniejszych komediach romantycznych tamtego okresu. W 2004 roku wróciła na ekrany w filmie "Książę i ja". W tym roku skończyła 42 lata. Co u niej słychać?

Julia Stiles w 2004 roku wystąpiła w filmie "Książę i ja". Grana przez nią bohaterka Paige rozpoczyna studia medyczne na Uniwersytecie Wisconsin i poznaje tam chłopaka, który jest duńskim księciem. Edward przyleciał do USA, aby choć na chwilę uciec od obowiązków królewskiego życia. Bohaterka oczywiście tego nie wie. W kluczowym momencie Paige będzie musiała zdecydować, czy wybrać miłość, czy realizację marzeń. Film zostanie wyemitowany na TVP2 w Poniedziałek Wielkanocny o godzinie 16:10, a my postanowiliśmy sprawdzić, co słychać u aktorki. Jak bardzo się zmieniła przez te 19 lat od premiery? Zobaczcie.

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania

Julia Stiles wcześnie zaczęła przygodę z aktorstwem. W latach 90. jej kariera wystrzeliła w górę

Julia Stiles urodziła się w Nowym Jorku i dzięki własnemu uporowi już jako 11-latka grała w teatrze. Karierę zaczęła w latach 90. i to właśnie wtedy została idolką nastolatek i bohaterką najpopularniejszych filmów dla młodzieży. Jej najsłynniejszy film z tamtych lat to "Zakochana złośnica", gdzie wcieliła się w rolę niepokornej uczennicy, w której zakochuje się bohater grany przez nieżyjącego już Heatha Ledgera. Każdy fan filmu doskonale pamięta słynną scenę na schodach, gdy Patrick (Heath Ledger) próbuje uzyskać przebaczenie Kat (Stiles) i usiłuje zmiękczyć jej serce odśpiewaniem piosenki "Can't take my eyes off you" przez mikrofon, który wcześniej ukradł ze szkoły.

 

Julia Stiles nadal jest aktywna zawodowo. Aktorka unika blasku fleszy i wiedzie bardzo prywatne życie

Kolejnym sukcesem Stiles był film "W rytmie hip-hopu", który wpisywał się w popularny wtedy trend filmów tanecznych. Wróżono jej wtedy wielką karierę. Co robiła przez ostatnie lata? Cały czas jest aktywna zawodowo i angażuje się w kolejne produkcje. Ma ich na koncie 63, w epizodycznych, lub bardziej rozbudowanych rolach. Występuje zarówno w filmach, jak i serialach, ale stroni od mediów i show-biznesu. Wiedzie bardzo prywatne życie i skupia się przede wszystkim na rodzinie. Doceniono ją m.in. za rolę w serialu "Dexter". To właśnie na planie tego serialu zbliżyła się do aktora grającego postać głównego bohatera i zarzucano jej, że zniszczyła jego związek, czemu kategorycznie zaprzeczała. Takie wypowiedzi w mediach aktorki to rzadkość, bo jak sama podkreśliła, bardzo chroni swojej prywatności.

Nie miałam absolutnie nic wspólnego z rozstaniem Michaela i Jennifer. Jesteśmy dobrymi przyjaciółmi i świetnie nam się razem pracowało, ale rozstanie to ich prywatna sprawa i uważam, że powinniśmy to uszanować. Chociaż sama staram się również zachowywać swoje prywatne życie dla siebie, uznałam, że powinnam ustosunkować się do plotek, jakobym była powodem tej sytuacji - wyznała w rozmowie z E!Online.
 

Julia Stiles zagrała ostatnio u boku Jennifer Lopez w filmie "Ślicznotki" o historii przekrętu striptizerek. Mogliśmy też oglądać ją w filmie "Jezioro" i thrillerze "W roli Boga". Niedawno aktorka skończyła 42 lata. Od lat 90. niewiele się zmieniła i nadal zachwyca nietuzinkową urodą. W 2017 wzięła ślub z Prestonem Cookiem. Poznali się na jednym z planów filmowych, gdzie mężczyzna pracował jako asystent operatora. Niedługo po ich ślubie na świat przyszedł syn pary, Strummer Newcomb Cook. Na początku 2022 roku ich rodzina powiększyła się o córkę, która otrzymała imię Arlo. Film "Książę i ja" zostanie wyemitowany 10 kwietnia na antenie TVP, a godzinie 16:10. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.