Sara Boruc dawno nie pokazywała starszej córki. Ale wyrosła! Oliwia pozuje w ubraniach mamy

Sara Boruc jest mamą dwóch córek i syna. Oliwia niedługo skończy 18 lat. Projektantka pokazała jej nowe zdjęcie. Ale się zmieniła!

Sara Boruc i Artur Boruc doczekali się dwójki dzieci, córki Amelii i syna Noah. Żona piłkarza ma też córkę z poprzedniego związku, Oliwię, którą wychowuje wspólnie z mężem. Sara Boruc obecnie skupia się przede wszystkim na rozwijaniu marki modowej The Mannei i na Instagramie działa bardziej zawodowo, niż prywatnie. Niedawno pochwaliła się jednak zdjęciem starszej córki w ubraniach własnego projektu. Oliwia już niedługo osiągnie pełnoletność.

Zobacz wideo Sara Boruc o polskich celebrytkach, które chcą od niej wypożyczać ubrania

Sara Boruc pochwaliła się zdjęciem starszej córki

Sara Boruc wcześniej zajmowała się projektowaniem biżuterii, a firmę prowadziła wspólnie z siostrami. Zawsze interesowała się modą, a jej stylizacje są zgodne z panującymi trendami i dość odważne, przez co nie zawsze przypadają do gustu obserwatorom. Nic dziwnego, że postawiła na własną markę modową i może pochwalić się sukcesami. Jej ubrania nosiła m.in. Hailey Bieber czy Kendall Jenner.

W projektach Sary Boruc chodzi też jej córka. Projektantka udostępniła nowe zdjęcie 17-letniej Oliwii, która ma na sobie luźne jeansy, top w kwiaty i oversize'ową, skórzaną kurtkę z kożuszkiem, dobrze znaną fanom marki Sary. Nastolatka zmieniła się na przestrzeni lat, ale nic dziwnego, bo już w czerwcu wejdzie w dorosłość. Uwagę zwraca także jej nowa fryzura - naturalnie kręcone włosy zostały wyprostowane.

Oliwia, córka Sary BorucOliwia, córka Sary Boruc Instagram.com/mannei_is_her_name

Historia miłości Sary i Artura Boruców

Sara Boruc i Artur Boruc poznali się w Warszawie, gdy projektantka razem z siostrą świętowała urodziny w jednym z klubów. Kiedy wychodziła z lokalu, niespodziewanie wpadła na piłkarza. Para pobrała się w 2014 roku w Grecji. W 2010 roku im się córka Amelia, a w 2019 roku doczekali się syna Noah. Sara Boruc ma także córkę Oliwię z poprzedniego związku, a Artur Boruc syna Aleksandra z małżeństwa z Katarzyną Modrzewską.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.