Hailey Bieber pokochała polskie projektantki. Tym razem pojawiła się w kurtce projektu Sary Boruc. Jest klasa!

Justin Bieber premierę nowego albumu uczcił imprezą u boku znajomych i swojej pięknej żony. Hailey Bieber postawiła na koszulę projektu Sary Boruc. Co za wyróżnienie!

Sara Boruc może mieć powody do dumy. Hailey Bieber na imprezę związaną z premierą nowej płyty ukochanego Justina Biebera założyła koszulę od polskiej projektantki. To już kolejny sukces żony Artura Boruca za granicą.

Zobacz wideo Najpopularniejsze polskie WAGs. Kim są żony i dziewczyny polskich piłkarzy?

Hailey Bieber w kurtce od Sary Boruc

Sara Boruc od lat fascynuje się modą, a swoimi stylizacjami chętnie dzieli się na Instagramie. W zeszłym roku podjęła decyzję, że chce sprawdzić, czy inne kobiety skuszą się na projekty jej autorstwa i jesienią 2020 roku ruszyła ze sprzedażą ubrań sygnowanych swoim nazwiskiem.

W jej kurtkach i płaszczach chodzi sporo polskich gwiazd, ale projekty spodobały się także zagranicznym celebrytom i artystom. Od momentu założenia marki, która powstała dosłownie kilka miesięcy temu, w elementach garderoby od Sary mogliśmy zobaczyć m.in. Irinę Shayk, modelkę Victoria's Secret, Elsę Hosk i samą Kendall Jenner. Być może to właśnie ostatnia z pań poleciła projekty Polki swojej koleżance, Hailey Bieber, która na imprezie u swojego chłopaka miała na sobie odzienie od żony Artura Boruca. Chodzi o ciemnobrązową, skórzaną koszulę ukrytą pod wierzchnim okryciem. 

 

Lepiej możemy się przyjrzeć projektowi na nagraniu opublikowanym przez żonę Biebera, które oczywiście szybko znalazło się na koncie Sary.

 

Hailey została przyłapana w koszuli razem z Justinem, Kylie i Kendall, gdy zmierzała do klubu The Nice Guy w Kalifornii. Stylowo?

Zobacz też: Sara Boruc pochwaliła się butami, ale znów nie trafiła w gust fanek. Skrytykowały jej "zdeformowane" stopy. Zareagowała

Poznaj: Niebieskie kurtki marki Napapijri na zimę!