Izabela Macudzińska z "Królowych życia" pokazała się po operacji w Turcji. Plastry i wycięte powieki

Izabela Macudzińska udała się na kolejną podróż do Turcji, której celem było udoskonalenie jej urody. Pokazała, jak wygląda dobę po wykonywanych zabiegach. Widok jest nieco przerażający...

Izabela Macudzińska zdobyła popularność dzięki udziałowi w show "Królowe życia". Gwiazda znana jest ze zamiłowania do poprawiania urody. Tym razem wybrała się do Turcji, by poprawić nieco wygląd twarzy. Na Instagramie zdradziła, jakim dokładnie zabiegom się poddała. Pokazała także swój wygląd niedługo po zakończonej operacji.

Zobacz wideo Izabela Macudzińska z "Królowych życia" pokazała się po operacji w Turcji. Plastry i wycięte powieki

Izabela Macudzińska pokazała, jak wygląda jej twarz po zabiegu. "Obrzęk jest normalną rzeczą"

Izabela Macudzińska zdecydowała się na uniesienie twarzy w okolicach brwi i powiek. Jak sama przyznała, po utracie 20 kilogramów jej skóra bardzo straciła na sprężystości. "Opadniętą twarz" postanowiła naprawić w tureckiej klinice, którą poleciła jej Laluna, również bohaterka "Królowych życia". Unique jakiś czas temu sama miała wykonywany podobny zabieg, a efekty bardzo jej się podobały.

Nagrywam się bez filtra. Jestem już po operacji. Nie odzywałam się, bo to był czas dla mnie, żebym swoje wyspała, wyleżała. Teraz troszeczkę lepiej się czuję. Muszę się przejść, bo tak lekarze mi każą, pochodzić troszeczkę. Napuchnięta jestem, ale mega zadowolona. Także wszystko jest ok. Pamiętajcie, że po operacji obrzęk jest rzeczą normalną.

Izabela MacudzińskaIzabela Macudzińska Instagram, @justuniquebyisabel

Izabela Macudzińska promuje turecką klinikę. Ewelona została zarażona tam groźną bakterią

Internauci szybko zweryfikowali, że klinika, którą poleca Macudzińska, to ta sama placówka, w której inną celebrytkę, Ewel0nę, zarażono groźną bakterią. Uczestniczka "Warsaw Shore" przyznała, że ledwo uszła z życiem, z jej ciała lała się ropa, a z ran unosił się "zapach śmierci". Gwiazda kontrowersyjnego show przyznała, że to właśnie tureccy specjaliści byli winni groźnych komplikacji. Blizny po nieudanej operacji zostaną Ewelinie do końca życia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.