Fanka skrytykowała pierzasty biustonosz Macudzińskiej. "Królowa życia" ostro się odgryzła

Izabela Macudzińska z "Królowych życia" wdała się w ostrą wymianę zdań z internautką. "Fance" nie spodobała się ostatnia stylizacja celebrytki. Określiła ją jako "kiczowatą", co wyraźnie rozdrażniło projektantkę.

Izabela Macudzińska zyskała rozpoznawalność dzięki udziałowi w kontrowersyjnym reality show "Królowe życia". Choć program nie jest już nagrywany, projektantka nadal cieszy się popularnością. Na swoim instagramowym profilu zgromadziła już ponad pół miliona obserwujących. Celebrytka chętnie chwali się tam odważnymi stylizacjami. Ostatnia kreacja Izy nie wszystkim przypadła do gustu. Macudzińska postanowiła odpowiedzieć na krytyczne opinie.

Zobacz wideo "Nie mam kontaktu z uczestnikami... To nie moi ludzie". Sylwia Peretti ostro o relacjach w programie "Królowe życia"

"Królowe życia". Iza skrytykowana za pierzasty biustonosz. Nie zwlekała z odpowiedzią

Izabela Macudzińska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na jej instagramowym profilu dominują zdjęcia codziennych stylizacji celebrytki. Ostatnio projektantka zaprezentowała się w bardzo odważnej kreacji. "Królowa życia" założyła obcisłe spodnie w zwierzęce wzory oraz czarny pierzasty biustonosz, na który nonszalancko zarzuciła marynarkę. Jedna z "fanek" w niewybrednych słowach skomentowała strój Izy. "Sztuczna i kiczowata, początki "Królowych" to była klasa, szyk i elegancja" - skomentowała internautka. Na odpowiedź celebrytki nie trzeba było długo czekać.

To po co wchodzisz na moje konto… Jak się nie podoba, to żegnam. Ja zmieniać się nie mam zamiaru dla kogoś, bo ktoś ma swoje widzimisię, a jak się nie podoba, wystarczy nie wchodzić - napisała wyraźnie zirytowana Izabela.

Izabela Macudzińska "Królowa życia" bez doczepów. Izabela Macudzińska chwali się krótką fryzurą

Obserwatorka nie dawała jednak za wygraną. Stwierdziła, że skoro konto projektantki jest ogólnie dostępne, to każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, nawet jeśli jest ona niepochlebna. Argumenty "fanki" nie przemówiły jednak do Macudzińskiej.

Ogólnie dostępne, ale moje, więc jak nie podoba się pani, to żegnam… Po co pani tu zagląda, jak pani się nie podoba. No sorki, nie lubię - nie wchodzę, nie obserwuje, nie komentuję - podsumowała.
 

"Królowe życia". Izabela Macudzińska jest fanką odważnych stylizacji

Izabela nie po raz pierwszy zaprezentowała się w odważnej kreacji. Celebrytka na co dzień zajmuje się modą i uwielbia się nią bawić. Efektami stylizacyjnych eksperymentów chętnie chwali się na swoim instagramowym profilu. Projektantka często poddaje się też fryzjerskim metamorfozom. "Królowa życia" nieustannie zmienia kolor i długość włosów.

Więcej o: