"Rolnik szuka żony". Kamila wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Pokazała zdjęcie z parkietu

Kamila Boś z ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony" odkryła nową pasję. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z parkietu. Fani chętnie zobaczyliby uczestniczkę w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami".

Od czasu występu w ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony" Kamila Boś cieszy się ogromną popularnością. Hodowczyni pieczarek zgromadziła na Instagramie niemal 170 tysięcy obserwujących. Na swoim profilu uczestniczka hitu TVP chętnie pokazuje urywki z życia codziennego. Niedawno zdradziła tajniki pracy w pieczarkarni. Ostatnio natomiast pochwaliła się nową pasją. Fani chętnie zobaczyliby ją w innym popularnym show.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Kamila opowiedziała o swoim nałogu

"Rolnik szuka żony". Kamila ma nową pasję. "Zamieniłam to w wyzwanie"

Kamila Boś pochwaliła się na Instagramie kolejnym spełnionym marzeniem. Okazuje się, że rolniczka uwielbia tańczyć. Ostatnio postanowiła podszlifować swoje umiejętności pod okiem tancerzy związanych ze studiem Agustina Egurroli. Uczestniczka hitu TVP opublikowała na swoim profilu kilka zdjęć z parkietu.

Kiedyś nauka tańca była moim marzeniem, aż w końcu zamieniłam to w wyzwanie. Taniec potrafi wytworzyć ogrom endorfin, rozluźnić, dodać energii, ale i zmęczyć - czytamy w poście.
 

"Rolnik szuka żony". Widzowie chcą zobaczyć Kamilę w "Tańcu z Gwiazdami"

Fani byli zachwyceni nową pasją rolniczki. Komentujący komplementowali talent Kamili. Niektórzy uznali też, że hodowczyni pieczarek powinna wystąpić w "Tańcu z Gwiazdami". Uczestniczka hitu TVP ma za sobą debiut w innym programie rozrywkowym. Jakiś czas temu wraz z Elżbietą Czabator i Kamilem Osypowiczem pojawiła się w odcinku specjalnym teleturnieju "Jaka to melodia?".

To już teraz tylko "Taniec z Gwiazdami" przed tobą.
Twój taniec to była istna petarda.
Wyglądałaś mega! Masz w sobie tyle pięknych talentów! - czytamy w komentarzach.

Kamila Boś 'Rolnik szuka żony' "Rolnik szuka żony". Kamila pokazała plan treningowy. "Samo nic się nie zrobi"

Kamila odpowiedziała na pierwszy komentarz, że "warto marzyć". Myślicie, że zobaczymy Kamilę w następnej edycji "Tańca z Gwiazdami"? Do tej pory jedynymi uczestnikami programu "Rolnik szuka żony", którzy pochwalili się tanecznymi umiejętnościami na ekranie byli Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, którzy wystąpili w show "Dance Dance Dance".

Więcej o: