Tak Izabela Macudzińska z "Królowych życia" wygląda bez doczepów. Fani: Krótki look wygrywa

Izabela Macudzińska z "Królowych życia" postawiła na zmianę i pożegnała się z doczepami. Gwiazda chwali się na Instagramie krótką fryzurą i wychwala zalety, które oferuje fryzjerska metoda zagęszczania. Fani są pod wrażeniem.

 knBohaterka programu "Królowe życia" Izabela Macudzińska znana jest z częstych zmian i uwielbienia metamorfoz, także tych z zakresu medycyny estetycznej. Kobieta niejednokrotnie podkreślała, że lubuje się w różnorodnych zabiegach i chętnie z nich korzysta. Tym razem na Instagramie pochwaliła się zdjęciem w naturalnym looku, bez doczepów.

'Królowe życia'. Izabela Macudzińska zrzuciła doczepy. Pokazała, jak wyglądają jej prawdziwe włosy"Królowe życia". Izabela Macudzińska zjęła doczepione włosy. Pokazała naturalne

Zobacz wideo "Królowe życia". Dagmara Kaźmierska w bikini wywija z koleżankami na jachcie

Izabela Macudzińska z "Królowych życia" zmienia fryzurę i żegna doczepy

Media społecznościowe Izabeli Macudzińskiej są bardzo skrupulatnie zaplanowane, a gwiazda TTV dzieli się w nich relacjami ze swojego życia. Znana z perfekcyjnej fryzury blond celebrytka postanowiła zaprezentować się bez sztucznych doczepów. Zdjęcie prosto z salonu piękności pokazuje naturalne włosy Izabeli. W obszernym poście wyjaśnia, na czym polega zabieg zagęszczania i podkreśla, że kluczowe jest wybranie odpowiedniej metody oraz praca z profesjonalistami, znającymi temat od podstaw.

Celebrytka bez przedłużonych, doczepionych włosów prezentuje się bardzo dobrze. Warto podkreślić, że pomimo częstych zmian kondycja naturalnej fryzury jest całkiem niezła. Jak podkreśla Izabela:

Od kiedy pamiętam, przedłużam lub zagęszczam włosy. Swoje zawsze miałam i mam bardzo gęste, ale struktura mojego włosa jest cienka, a kocham mega objętość od zawsze. Mając nawet klasycznego boba, też miałam doczepione włosy. Ważną rzeczą przy zabawie z włosami jest wybór odpowiedniej metody, gatunku włosa, także profesjonalisty, który się na tym zna, po to właśnie, abyśmy byli spokojni, że nasze włosy będą mimo to zdrowe (...). Na koniec powiem wam, że ja jestem od nich totalnie uzależniona i w nich zakochana. Plusy przedłużania to takie, że jednego dnia mogę mieć krótkie włosy, a kolejnego długie - czytamy w poście na Instagramie Izabeli Macudzińskiej.

Izabela Macudzińska"Królowa życia" Izabela Macudzińska chełpi się przystrojonym domem. Nie żałowała sobie filtrów

Z kolei fani oszaleli, widząc bohaterkę "Królowych życia" w nowym, naturalnym looku. Pod postem nie zabrakło miłych komentarzy.

Mnie się pani najbardziej podobała w krótkich blond włosach, takie jak miała pani w swoich początkach "Królowych życia".
W krótkich wyglądasz pięknie.
Krótkie zdecydowanie! 20 lat młodziej i bardziej zadziornie.
 
 
Więcej o: