Schudł, gdy rozstał się z żoną. Ważył 184 kg. Efekty są powalające

Stephen Ringo w szkole podnosił ciężary i był bardzo aktywny. W dorosłym życiu doszedł do wagi 184 kg. Postanowił to zmienić, gdy rozstał się z żoną.

43-letni Stephen Ringo z Johnson City w Tennessee w krytycznym momencie życia ważył 184 kg. Mężczyzna w szkole ćwiczył podnoszenie ciężarów i był bardzo sprawny. W dorosłym życiu porzucił jakąkolwiek aktywność fizyczną na rzecz pracy, a jego dieta składała się głównie z gotowych dań. Problemem było dla niego ubieranie się, a przy krótkich spacerach łapał zadyszkę. Jego stan doprowadził do tego, że przestał sypiać z żoną, a to zakończyło się rozwodem. W 2016 roku powiedział dość. W dwa lata schudł 100 kg.

Zobacz wideo Anna Lewandowska - od mało oryginalnych stylizacji do ikony mody. Wielka metamorfoza trenerki i WAG

Od podnoszenia ciężarów do hamburgerów i coli

W dorosłym życiu mężczyzna przestał dbać o fizyczność i dietę. Przez wiele lat żywił się wyłącznie hamburgerami, nuggetsami, frytkami i pizzą. Wysokokaloryczne dania zapijał litrami coli. W pewnym momencie obwód jego talii wynosił 152 cm, przy wzroście 167 cm. Przez długi czas nie zwracał uwagi na przybywające kilogramy. Był szczęśliwym mężem z dobrą pracą. Problem narastał, a to zaczęło odbijać się na jego związku. Przez otyłość popadł w depresję, co odbijało się na jego życiu intymnym. Zaczął odsuwać się od żony, co w końcu doprowadziło do ich rozwodu. W rozmowie z "MailOnline" wspomniał, że z powodu otyłości nie był w stanie chodzić bez zadyszki. Kiedy w 2012 roku pojechał z żoną na wycieczkę do Nowego Jorku, co kilkanaście minut musiał robić przerwę podczas zwiedzania kolejnych atrakcji.

Mężczyzna schudł, bo rozwiódł się z żoną. Jego metamorfoza powala

W 2016 roku mężczyzna został rozwodnikiem. To doświadczenie go ocuciło. Postanowił zmienić życie. Zaczął od nawyków żywieniowych i powrócił na siłownię. Codziennie stawiał się i ćwiczył, a każdy trening był łatwiejszy od poprzedniego. Zaczął pościć i spożywać posiłki tylko między 17:00 a 21:00. Śmieciowe jedzenie zamienił na gotowanego indyka oraz zieloną fasolkę i jabłka. Do tego dwie filiżanki popcornu i niskotłuszczowe lody. Dzięki diecie zrzucił 100 kg w dwa lata.

 

Po spektakularnej utracie wagi mężczyzna borykał się z problemem nadmiernej ilości skóry. Zdecydował się na operację. Stephen Ringo prowadzi na YouTube kanał, na którym dzieli się poradami na temat diety i ćwiczeń. Jego metamorfoza jest motywacją dla wielu. Mężczyzna przyznał, że nowe życie bardzo go cieszy, liczy też, że wkrótce znajdzie miłość. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii u góry strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.