Joanna Przetakiewicz stosuje popularną dietę. Ale jest haczyk, chodzi o zawartość tłuszczu

Joanna Przetakiewicz zdradziła, jaka jest najważniejsza zasada jej diety. Daje sobie sporo swobody, ale jednej rzeczy nie odpuszcza. - To przynosi fantastyczne efekty - stwierdziła.

Więcej na temat sekretów gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Joanna Przetakiewicz dla wielu jest ikoną dobrego stylu oraz nienagannej sylwetki. Projektantka od lat pochwalić się może fenomenalną figurą. O tym, jak o nią dba za pomocą diety, opowiedziała na Instagramie. I wielu jej słowa mogą zaskoczyć.

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz wydaje książkę o zarabianiu. "Pieniądze dają szczęście"

Joanna Przetakiewicz jest na nietypowej diecie: Wybieram te produkty, które mają większą zawartość tłuszczu

Jedną z cech wyróżniających projektantkę jest doskonała sylwetka. Fani chcieli wiedzieć, jak dba o formę i czy stosuje jakąś specjalną dietę. Okazuje się, że zasady, którymi kieruje się Przetakiewicz komponując codzienne posiłki, są dość nietypowe:

Jem mięso i ryby. Nie jestem bezglutenowa, nie patrzę na to, jaką co ma zawartość tłuszczu. Odwrotnie. Wybieram te produkty, które mają większą zawartość tłuszczu, a nie mniejszą - zdradziła właścicielka "La Mani".

Jak widać, w kwestii jedzenia gwiazda zostawia sobie sporo swobody. Jest jednak jedna reguła, której nigdy nie łamie.

Jedyna zasada, którą stosuję, to zasada 8:16. Osiem godzin jem, szesnaście godzin nie jem. Robię to mniej więcej od niecałego roku i powiem wam, że to przynosi fantastyczne efekty - zapewniła.

Fani dopytywali też o sekrety związane z nienagannymi stylizacjami artystki. Zdradziła trik, który stosuje na co dzień. Jest związany z jednym z ulubionych dodatków wszystkich miłośniczek mody. W większej torebce zawsze nosi kopertówkę.

Jak idę np. na jakieś spotkanie i nie muszę brać tej wielkiej torby, bo wystarczą mi karta kredytowa, szminka albo błyszczyk, wtedy biorę tylko taką maleńką torebeczkę - wyjaśniła.

Projektantka prowadzi własną markę luksusowych ubrań "La Mania" i chętnie dzieli się sposobami na atrakcyjne kreacje, zadbane ciało oraz na sukces w biznesie. Na Instagramie śledzi ją grono ponad 470 tysięcy fanów, którzy chcą wiedzieć jak najwięcej o swojej idolce, a gwiazda chętnie odpowiada na ich pytania.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.