Odmieniony Zenon Martyniuk szokuje fanów. Poszedł w ślady żony i sporo schudł

Sylwester Marzeń w Zakopanem zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie, ruszają pierwsze przygotowania. Zenon Martyniuk wziął sobie to mocno do serca i poszedł śladami żony. Król disco polo postanowił się odchudzać.

14 grudnia odbyła się konferencja prasowa Telewizji Polskiej w związku z tegoroczną imprezą sylwestrową. Na uroczystym spotkaniu pojawiły się gwiazdy zakopiańskiej sceny. Wśród nich nie mogło zabraknąć uwielbianego przez publikę króla disco polo. Zenon Martyniuk zaskoczył nowym wyglądem - gwiazdor znacznie schudł, co widać gołym okiem.

Zobacz wideo Zenek Martyniuk: Nie rozgraniczam gatunków muzycznych. Nagrywam piosenki, które wpadają w ucho

Zenek Martyniuk na konferencji tvp - sylwester marzeń KAPiF.pl / KAPIF.plZenon Martyniuk pochwalił się dietą. Sporo schudł

Na ostatniej konferencji zorganizowanej przez Telewizję Polską pojawili się artyści i wykonawcy, którzy w tym roku będą zabawiać publikę podczas Sylwestra Marzeń w Zakopanem. Podczas spotkania nie zabrakło zjawiskowych kreacji i zdradziło, kto rozpoczął przygotowania do tegorocznej imprezy. Na świeczniku znalazł się Zenek Martyniuk, który zaskoczył swoim nowym wyglądem. Gwiazdor muzyki disco polo wyraźnie schudł. Jak przyznał, porzucił złe nawyki i już w wakacje rozpoczął dietę.

Pilnuję się ostatnimi czasy. Zrezygnowałem ze słodyczy i efekty już widać. Stroje sceniczne leżą na mnie lepiej. I wszystkie guziki w marynarce mogę zapiąć - powiedział Martyniuk w rozmowie z "Super Expressem".

Zenek Martyniuk na konferencji tvp - sylwester marzeńZenek Martyniuk na konferencji tvp - sylwester marzeń KAPiF.pl / KAPIF.pl

Jak dodaje piosenkarz, w krew weszło mu jedzenie pięciu zbilansowanych posiłków w ciągu dnia. Porcje są małe, a żona dba, by produkty były świeże i dobrej jakości. Martyniuk dodał też, że od niedawna zaczął jeść śniadania, które wcześniej zawsze pomijał. Od lata dieta pomogła mu zrzucić ponad sześć kilogramów. Nie da się także ukryć, że za sukcesem męża stoi Danuta Martyniuk, która w połowie maja zachwyciła wszystkich na gali Osobowości i Sukcesy zgrabną figurą i piękną kreacją.

Przymierzałam się do tego od dawna, ale nie ukrywam, że najbardziej zmotywowały mnie te wszystkie przykre komentarze, które czytałam na temat swojego wyglądu. Pod moimi zdjęciami internauci pisali, że jestem gruba, brzydka, że wyglądam jak mama Zenka i mąż powinien znaleźć sobie kogoś młodszego, atrakcyjniejszego. Bardzo mnie to zabolało i wreszcie przyszedł ten moment, kiedy pomyślałam: Ja wam jeszcze pokażę! - skomentowała w rozmowie z "Party".

Małżeństwo Martyniuków postanowiło zatem wspólnie zadbać o zdrowe nawyki żywieniowe i wspierać się w diecie.