Konferencja Sylwestra Marzeń. Hyży lśni różowym blaskiem, a Kajra odsłoniła brzuch. Ale figura!

14 grudnia odbyła się konferencja prasowa Telewizji Polskiej w związku z tegoroczną imprezą sylwestrową. Wiadomo już, które gwiazdy zagoszczą na zakopiańskiej scenie.

Do 31 grudnia zostały już niecałe trzy tygodnie, więc przygotowania do imprezy w TVP idą pełną parą. Tegoroczny Sylwester Marzeń z Dwójką tradycyjnie odbędzie się w Zakopanem, jednak miasto nie dokłada się do organizowanego przez publicznego nadawcę wydarzenia. W środę 14 grudnia odbyła się konferencja, która potwierdziła, że na tegorocznej imprezie wystąpią m.in. Maja Hyży, Zenon Martyniuk, Justyna Steczkowska z synem, a także Kajra i Sławomir.

Zobacz wideo Maja Hyży o Cichopek i Kurzajewskim

Gwiazdy na konferencji Sylwestra Marzeń z Dwójką

Na organizowanej przez TVP konferencji zarówno Justyna Steczkowska, jak i jej syn postawili na klasyczną czerń. Wokalistka wybrała długą welurową suknię z krótkimi, ozdobnymi rękawami, przewiązaną w talii cienkim paskiem. Leon Myszkowski miał na sobie klasyczny czarny T-shirt i spodnie, a sylwestrowego blasku dodała mu mieniąca się marynarka.

Justyna Steczkowska i Leon MyszkowskiJustyna Steczkowska i Leon Myszkowski KAPiF

Sylwestra zdecydowanie poczuła już natomiast Maja Hyży. Wokalistka na konferencji stawiła się w błyszczącym, obszytym od stóp do głów cekinami różowym kombinezonie odsłaniającym plecy, z wiązaniem na szyi. Jakby tego blasku było mało, do kreacji dobrała lśniący srebrny pasek z dużą klamrą.

Maja HyżyMaja Hyży KAPiF

Na stonowaną czarną marynarkę zdecydował się Sławomir, za to jego żona wyglądała naprawdę spektakularnie. Kajra miała na sobie czerwoną, asymetryczną suknię na jedno ramię. Kreacja podkreślała jej niezwykle zgrabne nogi, a wcięcie w talii odsłoniło wyrzeźbiony brzuch. Z zaczesanymi do tyłu włosami i nonszalancko zarzuconą na ramiona marynarką prezentowała się jak prawdziwa gwiazda Hollywood.

Sławomir i KajraSławomir i Kajra KAPiF

Więcej zdjęć gwiazd z konferencji Sylwestra Marzeń z Dwójką znajdziecie w galerii na górze strony.

Oprócz wokalistów, którzy pojawili się na promocji imprezy organizowanej przez TVP, w Zakopanem mają wystąpić też m.in. Marina, Edyta Górniak i Sara James. Zabraknie natomiast Maryli Rodowicz, która tego wieczoru ma już zabukowany inny występ. Najprawdopodobniej nie będzie też żadnej zagranicznej gwiazdy.

Więcej o: