Kusa kreacja Danuty Martyniuk zszokowała fanów. Sukienka tandetna, ale figura boska. Przebiła pannę młodą?

Jakiś czas temu Danuta Martyniuk pojawiła się na weselu chrześniaka. Jej stylizacja zrobiła prawdziwą furorę. Lawendowa i obcisła kreacja jeszcze bardziej podkreśliła jej figurę.

Danuta Martyniuk słynie ze stonowanych stylizacji. Zazwyczaj pojawia się u boku męża w dobrze skrojonym klasycznym garniturze lub długiej sukni balowej. Jednak kilka miesięcy temu postawiła na coś zupełnie odmiennego i tą kreacją wzbudziła niemałe zainteresowanie. Latem Danuta Martyniuk gościła na hucznej uroczystości rodzinnej, a mianowicie na weselu syna chrzestnego. Żona słynnego piosenkarza disco polo z tej okazji postawiła na nietypową kreację. Wybrała dość obcisłą sukienkę, która wyraźnie podkreśliła jej sylwetkę. Jak się okazuje, Danuta Martyniuk nie pojawiła się sama. Na rodzinnej uroczystości towarzyszył jej syn Daniel wraz z nową wybranką serca.

Zobacz wideo Danuta Martyniuk komentuje zachowanie byłej synowej

W tej kreacji Danuta Martyniuk była oszałamiająca. Wszyscy o tym mówili

Trzeba przyznać, że przygotowanie się Danuty Martyniuk na rodzinne przyjęcie stanowiło nie lada wyzwanie i mogło pochłonąć trochę czasu. Celebrytka pokazała się na wydarzeniu w bardzo okazałej oprawie. Włosy miała ułożone w delikatne fale, niczym rodem z Hollywood. Postawiła również na mocny makijaż i wyraźne podkreślenie oczu oraz brwi. Z tego powodu usta były nieco bardziej delikatne o neutralnym kolorze. Fenomenalna stylizacja wprost zapierała dech w piersiach. Swego czasu rozpisywały się o niej niemal wszystkie serwisy i portale internetowe.

 

Lawendowa i obcisła sukienka podkreśliła jej nową, nieco szczuplejszą figurę. Ponadto, krótka kreacja uwydatniła również zgrabne nogi, które celebrytka do tej pory skutecznie zakrywała. Trzeba przyznać, że w zupełnie odmienionym wydaniu Danuta Martyniuk prezentowała się zjawiskowo. Myślicie, że jeszcze kiedyś odważy się na taką stylizację?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.