Maciej Kurzajewski zabrał Katarzynę Cichopek na półmaraton. Ma niemały powód do radości

Maciej Kurzajewski uwielbia biegać. Na warszawski półmaraton zabrał ukochaną Katarzynę Cichopek. Jak poszło prezenterowi?

Pasją Macieja Kurzajewskiego od lat jest bieganie. Jakiś czas temu prezenter poleciał nawet do Stanów Zjednoczonych, aby tam wziąć udział w maratonie. Później okazało się, że w podróży towarzyszyła mu Katarzyna Cichopek. Teraz prowadzący "Pytanie na śniadanie" wziął udział w Półmaratonie Warszawskim. Nie zabrakło jego ukochanej, która go wspierała. Po wszystkim prezenter opublikował wspólne zdjęcie.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o wakacjach z Kurzajewskim

Maciej Kurzajewski pochwalił się wynikiem półmaratonu. Fani gratulują

Dziennikarz w czasie wolnym od pracy dba o kondycję fizyczną, której można mu pozazdrościć. Biega nie od dziś, z czym nie kryje się w mediach społecznościowych. Kurzajewski pokazał, z jakim wynikiem zakończył trasę Półmaratonu Warszawskiego. 21,43 km przebiegł w godzinę i 54 minuty z tempem 5,40 min/h. Po wszystkim nie krył zadowolenia. Na profilu na Instagramie napisał:

8000 powodów do radości! Gratulacje dla wszystkich uczestników Półmaratonu Warszawskiego!  Bieganie jest fajne! Wielkie dzięki dla wszystkich kibiców!
 

Na drugim zdjęciu pochwalił się medalem i pozował z Katarzyną Cichopek, która wspiera partnera w realizowaniu jego pasji. Była dumna z ukochanego, na co wskazywał kciuk uniesiony w górę. Fani zaczęli składać gratulacje prezenterowi. Nie kryli zachwytu nad jego tężyzną. Pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Gratuluję kondycji fizycznej oraz wygranej.
Piękny numer startowy. Fajny czas.
Piękny wyczyn, gratuluję.

Maciej Kurzajewski, Katarzyna CichopekMaciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek Instagram.com/maciejkurzajewski

Maciej Kurzajewski odwiedził wnuczkę

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski niedawno wybrali się do Włoch, gdzie odwiedzali Franciszka, syna prezentera i jego nowo narodzoną córkę. Prowadzący śniadaniówki opublikował wspólne zdjęcie. Z dumą trzymał wózek, w którym znajdowała się jego wnuczka. Kurzajewski bardzo skrupulatnie przygotowywał się na ten dzień. Razem z Katarzyną Cichopek wybrali się do butiku, z którego wyszli z dwiema torbami z akcesoriami dla dzieci.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.