Marcin Hakiel z ukochaną na romantycznym nagraniu. Ale czułe gesty! Dominika zostawiła wymowny komentarz

Marcin Hakiel po rozstaniu z Katarzyną Cichopek związał się z tajemniczą Dominiką. W sieci pojawiło się nagranie z udziałem pary. Ukochana tancerza nie kryje swoich uczuć.

Marcin Hakiel przechodził trudny czas po rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Po tym, jak para ogłosiła, że się rozwodzi, udzielił głośnego wywiadu, w którym ujawnił, że żona poprosiła go o więcej wolności, a później "okazało się, że ta wolność ma imię". Tancerz jednak szybko zrezygnował z publicznego opowiadania o życiu prywatnym, skupił się na pracy, a wkrótce odnalazł nową miłość. Dziś jest w związku z Dominiką, która ma dobry kontakt z jego dziećmi, a także byłą żoną. Fotograf, który robił parze sesję zdjęciową, opublikował romantyczne nagranie z ich udziałem. Uwagę zwraca komentarz Dominiki.

Zobacz wideo Cichopek mówi o Hakielu i dzieciach

Marcin Hakiel z partnerką na romantycznym ujęciu. Wyznała miłość tancerzowi

Jeszcze kilka tygodni temu fani martwili się o związek Marcina Hakiela. Na Instagramie tancerza przestały pojawiać się zdjęcia z ukochaną, a wcześniej dość często publikował kadry z Dominiką, chociaż nigdy nie pokazywał jej twarzy. Wówczas jednak partnerka tancerza ucięła te spekulacje i zapewniła, że między nimi wszystko jest w porządku, jednak wolą zachować więcej prywatności. Nowe nagranie, na którym widzimy Marcina Hakiela z wybranką możemy zobaczyć na Instagramie fotografa. Tancerz ma na sobie białą koszulę i eleganckie spodnie z szelkami, a Dominika czarny kombinezon z rozszerzanymi nogawkami. Partnerka Hakiela na nagraniu gładzi go po twarzy, dodatkowo skomentowała filmik i wyznała mu miłość.

Marcin Hakiel, Maciej Kurzajewski Hakiel spotkał się z Kurzajewskim. Powód był szczególny

Kocham to ujęcie i tego pana - napisała.
 

Jak rozpoczął się związek Marcina Hakiela?

Były mąż Katarzyny Cichopek według naszych doniesień poznał Dominikę przez internet. Miała ich połączyć wspólna pasja, a nowa partnerka pomogła mu się podnieść po rozstaniu. Dominika również jest mamą, co jest bardzo ważne dla Hakiela, bo razem z byłą żoną wychowują dwójkę dzieci - syna Adama i córkę Helenę. Tancerz zapewniał jednak, że nie chce, aby jego nowy związek stał się medialny i dlatego nie zdradził tożsamości partnerki oraz nie pokazuje jej twarzy.

Więcej o: