Kryzys w związku Marcina Hakiela? Partnerka tancerza w końcu zabrała głos. Stawia sprawę jasno

Fani niepokoją się o nową relację Marcina Hakiela. Tajemnicza Dominika zdecydowała się odpowiedzieć na wątpliwości internautów.

W połowie ubiegłego roku Marcin Hakiel zaczął w życiu kolejny etap. Były mąż Katarzyny Cichopek rozpoczął nowy związek, a we wrześniu, krótko po sfinalizowaniu rozwodu, pierwszy raz udostępnił na Instagramie zdjęcie w towarzystwie tajemniczej Dominiki. Tancerz jak na razie nie zdecydował się pokazać twarzy wybranki, jednak z relacji w mediach społecznościowych wynika, że para spędza razem bardzo dużo czasu.

Zobacz wideo Tak trenuje Marcin Hakiel

'Rolnik szuka żony'. Domy uczestników zaskakują. U Jessici róż, u Kamili złoto"Rolnik szuka żony". Dom Kamili jak pałac. Sprawdziliśmy mieszkania innych uczestników

Ukochana Marcina Hakiela reaguje na plotki o kryzysie

Na zdjęciach i filmikach publikowanych przez Hakiela na Instagramie często można było dostrzec tancerza w towarzystwie tajemniczej blondynki. Wspólne chwile spędzali we dwoje lub w towarzystwie dzieci - nowa partnerka Marcina Hakiela również ma córkę z poprzedniego związku. Ostatnie zdjęcie pary pojawiło się na profilu tancerza w połowie grudnia, co zaniepokoiło internautów. Miesiąc później pod jednym z instagramowych postów jeden z fanów zapytał, czy między Hakielem a jego ukochaną wszystko nadal dobrze się układa.

Zniknęły zdjęcia z pana dziewczyną. Czy to już nieaktualne, panie Marcinie? - brzmi komentarz.

Sam Hakiel nie zabrał w sprawie głosu, ale dość niespodziewanie na komentarz odpowiedziała Dominika. Zapewniła, że w ich relacji nic się nie zmieniło i wyjaśniła, dlaczego tak rzadko publikują wspólne posty.

Zapewniam, wszystko jest po staremu. Ale pięknie jest wtedy, gdy jest się dla siebie, a nie wszystkich - odparła.

Instagram Marcina HakielaInstagram Marcina Hakiela instagram.com/@marcinhakiel

Poznajcie rodzeństwo gwiazdBrat Macieja Zakościelnego jest zabójczo przystojny. Poznajcie rodzeństwo gwiazd

Wygląda na to, że miłość cały czas kwitnie. Nową wybrankę Marcina Hakiela polubili też znajomi tancerza. Jak informował Jastrząb Post, wypowiadają się o niej w samych superlatywach. Dominice ma też bardzo zależeć na tym, aby jej ukochany miał dobry kontakt z byłą żoną, ponieważ sama miała przeżyć bolesne rozstanie i wie, jak ważne jest to ze względu na dzieci. 

Kasia jest spokojna, bo Dominika dobrze opiekuje się jej dziećmi i nic się im nie stanie. Obie są w stałym kontakcie. Jej łatwo przyjechać tam z Krotoszyna, jemu z Warszawy. Tam się spotykają, to jest ich baza wypadowa - cytował serwis osobę z otoczenia pary.

O tajemniczej Dominice nadal wiadomo bardzo niewiele. Jak udało się nam ustalić podczas ubiegłych wakacji, para poznała się na portalu randkowym i szybko złapali dobry kontakt. Nasz informator przekazał także, że ich dzieci bardzo się polubiły.

Więcej o: