100-lecie Warner Bros. Wiosenna Foremniak, Wieniawa jak na spacer z psem

Tłum gwiazd pojawił się na gali z okazji 100-lecia Warner Bros w warszawskim Kinogramie. Małgorzata Foremniak wyraźnie poczuła wiosnę, Anna-Maria Sieklucka wypadła naprawdę światowo, a Julia Wieniawa chyba nie wiedziała, gdzie się wybiera.

W warszawskim Kinogramie rozpoczęły się obchody 100-lecia Warner Bros. Z tej okazji przez najbliższe tygodnie na dużym ekranie zostanie wyświetlone ponad 30 kultowych filmów studia. Na gali otwarcia wydarzenia pojawił się tłum rodzimych celebrytów. Wypatrzyliśmy m.in. Małgorzatę Foremniak, Julię Wieniawę, Annę-Marię Sieklucką, Oliviera Janiaka, Adę Fijał i Gabi Drzewiecką. Nie wszystkie stylizacje gwiazd nas zachwyciły. Niektóre zdecydowanie nie były dopasowane do okazji. 

Zobacz wideo Wieniawa zrobi karierę za oceanem? Jest jedno "ale".

Anna-Maria Sieklucka zachwyciła stylizacją. Julia Wieniawa ubrała się niestosownie do okazji

Małgorzata Foremniak wyraźnie poczuła wiosenną aurę. Aktorka przyszła na uroczystość w błękitnym garniturze. Zestawiła go z kolorową bluzką, która ożywiła całość. Modowego charakteru tej stylizacji nadała bordowa torebka. Jesteśmy na tak.

Małgorzata ForemniakMałgorzata Foremniak Fot. KAPiF

Anna-Maria Sieklucka tym razem postawiła na czarny total look w wieczorowym wydaniu. Gwiazda filmów na podstawie erotyków Blanki Lipińskiej pojawiła się w błyszących jeansach, które uzupełniła elegancką marynarka w męskim stylu i asymetrycznym topem. Kropką nad i okazały się szpilki w szpic i niewielka torebka. Całość prezentowała się bardzo światowo. 

Anna Maria SiekluckaAnna Maria Sieklucka Fot. KAPiF

Julia Wieniawa nie dostosowała się do odświętnego charakteru imprezy. Celebrytka ubrała się, jakby poszła na spacer z psem. Klasyczny trencz, jeansy, sportowe buty i czapka z daszkiem to nie najlepsze rozwiązanie na taką okazję. Całość była poprawna, ale z uwagi, że były to urodziny Warner Bros ,wyszło raczej niezręcznie.

Julia WieniawaJulia Wieniawa Fot. KAPiF

Więcej zdjęć z czerwonego dywanu imprezy 100-lecia Warner Bros znajdziesz w galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.