Chodakowska "zarabia na swoich fankach"? Odniosła się do hejterskich zarzutów

Ewa Chodakowska zmierzyła się z hejterskim komentarzem. Fanka napisała jej, że inni wyśmiewają jej podejście do treningów Chody. Chodziło o "zarabianie na innych".

Ewa Chodakowska przez lata nauczyła się radzić sobie z nieprzychylnymi komentarzami ze strony internautów. Tym razem jednak miarka się przebrała. Trenerka nie wytrzymała oskarżenia dotyczącego tego, że "zarabia na innych, a oni się dają tylko robić, jak cała reszta". Odpowiedziała w dosadny sposób. Jej komentarz z pewnością pójdzie sfrustrowanym ludziom w pięty.

Polecamy: "Zarabiam dużo". Ewa Chodakowska zdradza, na co najchętniej wydaje [PLOTEK EXCLUSIVE]

Zobacz wideo Ewa Chodakowska pełna motywacji. "Nie potrafię przestać fascynować się swoją pracą"

Ewa Chodakowska odgraża się internaucie. Odpowiedziała w swoim stylu

Trenerka wrzuciła do sieci piękne zdjęcie w czarnym, obcisłym body. Na kolejnym ze zdjęć pokazała screena wiadomości, jaka otrzymała od fanki. Okazuje się, że kobieta, która ceni pracę Chodakowskiej, musiała się zmierzyć z hejtem ze strony innych. 

Niestety, taka jest prawda, że czesto kiedy mówiłam, że ćwiczę z Chodakowską, to słyszałam: "Przecież ona tylko na tobie zarabia, dajesz się robić, jak cała reszta..." - napisała fanka do trenerki.
 

Na jej odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Ewa Chodakowska postanowiła się odnieść do tej wiadomości.

A kto zarabia na tobie? Producent chipsów? Parówek? Napojów gazowanych pełnych chemii? Majonezu? Jakie ciuchy kupujesz? Co nakładasz na skórę? Bo przecież samowystarczalna nie jesteś... Na co dzień kupujesz produkty, na których ktoś zarabia... No i często produkty, które szkodzą twojemu zdrowiu... - podsumowała.

Następnie dodała, że zawsze dba o jakość produktów, które oferuje swoim fankom.

Śmieciami się nie karmie i śmieci nie sprzedaje... Czy każdy producent, który zarabia na sprzedaży swoich produktów, może to powiedzieć? I wish. Każda z nas, zawsze będzie nabijać komuś kieszeń... I zawsze każda z nas będzie zarabiać na swojej pracy!

Zgadzacie się ze słowami trenerki?