"Zarabiam dużo". Ewa Chodakowska zdradza, na co najchętniej wydaje [PLOTEK EXCLUSIVE]

Ewa Chodakowska przekonuje w rozmowie z Plotkiem, że nie wydaje pieniędzy na zbędne wydatki. Nie oszczędza jednak na dwóch rzeczach.

Ewa Chodakowska jest jedną z najbogatszych i najbardziej wpływowych Polek. Trenerka fitness za pośrednictwem mediów społecznościowych zachęca obserwatorów do zdrowego trybu życia, dzieli się planami treningowymi i prowadzi własne biznesy. Oprócz tego nie może narzekać na brak współprac z najpopularniejszymi firmami. W rozmowie z Plotkiem opowiedziała o zarobkach.

Zobacz wideo Ewa Chodakowska o swoim podejściu do jedzenia, pracy i rodzenia dzieci [WYWIAD PLOTKA]

Dawid Kubacki, Marta Kubacka Kubackich łączy wyjątkowa relacja. Te SMS-y i wpisy zdradzają wiele

Ewa Chodakowska o zarobkach 

Ewa Chodakowska nie ukrywa, że taka ilość biznesów wpływa na jej bardzo dobrą sytuację finansową. Już dziś jest w stanie pozwolić sobie na całkowicie spokojne życie. Pieniądze były dla niej zawsze jednak sprawą drugorzędną.

Moje pieniądze są uczciwie zarobione, jasna sprawa - mam kasę, zarabiam dużo pieniędzy. Natomiast ta kasa zawsze była jakimś skutkiem ubocznym tego, co robię. Gdybym miała pracować dla pieniędzy, to pewnie mogłabym teraz z mężem wyjechać gdzieś na drugi świata i żyć w sielance po ostatni dzień naszego życia - wyznała w rozmowie z Plotkiem.

Trenerka fitness uważa, że mimo dużego przypływu gotówki, nie uderzyła jej do głowy woda sodowa.

Staram się mieć rozsądną, fajną relację z pieniędzmi. Nigdy się chyba przez to nie odkleiłam, a przynajmniej mam taką nadzieję, ale to pewnie osoby z zewnątrz mogłyby to przeanalizować. Stać mnie praktycznie na wszystkie rzeczy, na które mam ochotę. Nie oznacza to jednak, że tym wszystkim się obwieszam, kupuję, ścigam.

Choć Ewa Chodakowska nie wydaje pieniędzy na zbędne rzeczy materialne, to ma kilka ulubionych przyjemności. Wśród nich znalazły się dobre jedzenie oraz podróże. 

Rzeczy materialne nie dają mi takiej satysfakcji. Podróże dają mi satysfakcję, jedzenie. Potrafię dużo zapłacić za rachunek w restauracji. To jest dla mnie wielkie szczęście, że zrobiłam coś dobrego dla mojego ciała. Nie mam jednak potrzeby epatowania tym bogactwem. Oczywiście, są samochody, są ubrania markowe, ale myślę, że bez przesady.

Całą rozmowę z Ewą Chodakowską znajdziesz w naszym materiale wideo na górze strony. Opowiedziała między innymi o nieposiadaniu dzieci oraz diecie.

Ewa Chodakowska z mężem Ewa Chodakowska o bezdzietności. "Usłyszałam, że moje życie nic nie znaczy"

Więcej o: