Pogrzeb Janusza Weissa. Legendarnego dziennikarza pożegnała plejada gwiazd [ZDJĘCIA]

23 marca 2023 roku pożegnano Janusza Weissa. W pogrzebie wzięło udział wiele znanych i cenionych osób, które przyjaźniły się z dziennikarzem telewizyjnym i radiowym.

Janusz Weiss został pożegnany 23 marca 2023 roku na Wojskowych Powązkach. W uroczystościach pogrzebowych wzięli udział bliscy dziennikarza oraz jego współpracownicy. Pojawiły się także znane osobowości ze świata mediów, między innymi Szymon Majewski, Robert Kozyra i Adam Michnik. Wszyscy byli pogrążeni w smutku i z ogromnym szacunkiem pożegnali Janusza Weissa.

Polecamy: Znana jest data pogrzebu Janusza Weissa. Wiadomo też, gdzie zostanie pochowany

Zobacz wideo Najman wypalił do dziennikarza po wygranej walce: Co ty pierdzielisz?!

Pogrzeb Janusza Weissa. Bliscy pożegnali go na Wojskowych Powązkach

W ceremonii pogrzebowej brali udział najbliżsi Janusza Weissa. Pojawił się także Szymon Majewski, który pod czujnym okiem dziennikarza stawiał pierwsze kroki w branży medialnej. Oprócz niego w pogrzebie brali także udział Robert Kozyra, Adam Michnik, Rafał Bryndal, Krzysztof Skowroński oraz Maciej Karpiński. Przyjaciele i najbliżsi zmarłego dziennikarza tego dnia byli pogrążeni w zadumie. 

Szymon MajewskiSzymon Majewski East News

Pierwszy o śmierci dziennikarza poinformował jego syn.

Z głębokim żalem i w wielkiej rozpaczy zawiadamiamy, że 10 marca po ciężkiej walce z okrutną chorobą odszedł od nas kochany mąż, wspaniały tatuś, człowiek wielkiej dobroci. Janusz Weiss - brzmiała wypowiedź w nekrologu.

Janusz Weiss - kariera

Janusz Weiss widzowie kojarzyli z popularnego teleturnieju "Miliard w rozumie" w Telewizji Polskiej. Oprócz tego był jednym ze współzałożycieli Radia ZET oraz autorem audycji "Dzwonię do Pani/Pana w bardzo nietypowej sprawie". Fani doceniali jego kulturę osobistą i profesjonalizm dziennikarski. Mężczyzna zmarł po ciężkiej chorobie w wieku 74 lat. Spoczął na Powązkach Wojskowych w kwaterze GII, na miejscu nr 12 w rzędzie "Tuje". Podczas pogrzebu zjawili się jego bliscy i przyjaciele, którzy przez lata cenili dziennikarza.

Więcej zdjęć z pogrzebu Janusza Weissa znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.