Aleksandra Popławska prosi o pomoc finansową. Osoba z jej rodziny jest ciężko chora. Założyła zbiórkę

Aleksandra Popławska opublikowała wzruszający post. Za pomocą mediów społecznościowych poinformowała fanów o chorobie bliskiej osoby. Aktorka poprosiła o pomoc finansową.

Aleksandra Popławska od wielu lat działa w branży scenicznej. Jej kariera szczególnie nabrała tempa, gdy wystąpiła w obu częściach"Kobiet mafii". Można było ją zobaczyć również w kilku serialach. Aktorka jest także aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio wykorzystała swoją popularność do ogłoszenia poważnej sprawy.

Zobacz wideo Magdalena Popławska o relacjach z Aleksandrą Popławską

Aleksandra Popławska apeluje do fanów. Potrzebuje pomocy

Aleksandrze Popławskiej obecnie nie brakuje propozycji pracy. Utalentowana aktorka co jakiś czas pojawia się w nowych produkcjach telewizyjnych. Regularnie występuje również w warszawskim Teatrze Rozmaitości. Choć jej grafik jest bardzo napięty, znajduje czas na aktywne udzielanie się w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie zdobyła 125 tysięcy obserwujących. Aktorka często dzieli się z fanami wydarzeniami z życia prywatnego. Na jej koncie znajdziemy również ujęcia z kulis z występów i planów filmowych. Ostatnio jednak opublikowała wzruszający apel. Wykorzystała swoje zasięgi, aby dotrzeć do jak największej ilości osób. Poinformowała o ciężkiej chorobie bliskiej osoby. Jest nią kuzynka aktorki, która ma zaledwie pięć lat.

Dziś są moje urodziny i w tym dniu mam tylko jedno marzenie. Chciałabym, żeby moja mała, pięcioletnia kuzynka Marcelinka była zdrowa. Marcysia od dwóch tygodni przebywa w Centrum Zdrowia Dziecka na onkologii dziecięcej. Jeszcze dwa tygodnie temu była zdrową, energiczną, charakterną dziewczyną, okazało się jednak, że w jej główce zamieszkał nieoperacyjny, glejakowaty stwór, który chce przejąć kontrolę nad Marcysią (...). Każdego dnia rodzina walczy o kolejny dzień - napisała Popławska.
 

Okazało się, że u dziewczynki zdiagnozowano glejaka. Jest to przerażająca informacja dla całej rodziny. Leczenie raka wiąże się z ogromnymi kosztami. Aktorka poprosiła fanów o pomoc finansową. Aleksandra Popławska postanowiła założyć zbiórkę, która pomoże w zebraniu niezbędnych funduszy.

Żeby pomoc rodzinie w walce założyłam zbiórkę. Wiem, że zdrowia nie można kupić, ale to jedyny sposób, żeby wesprzeć rodzinę w walce (...). Z tego miejsca pragnę również podziękować w imieniu rodziny, za wsparcie dobrych ludzi, którzy już okazali pomoc - przekazała w poście.

Popławska zamieściła link do zbiórki na swoim profilu na Instagramie. Przyznała, że jej jedynym życzeniem urodzinowym jest to, aby pięcioletnia Marcelina wyzdrowiała. 

ZOBACZ TEŻ: Kiedyś był gwiazdą disco polo. Choroba doprowadziła go do bankructwa. Ostatnie lata życia był bezdomny

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.