Aleksandra Popławska chwali się roślinką przypominającą marihuanę. "Pachnie relaksująco. Tego teraz potrzebuję"

Aleksandra Popławska zasłynęła dzięki najpopularniejszym polskim produkcjom, a teraz chętnie dzieli się kulisami życia prywatnego na Instagramie. Ostatnio pochwaliła się prezentem o relaksującym zapachu.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Polskie gwiazdy coraz chętniej dzielą się życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Na ich profilach co roku możemy znaleźć relacje z urodzin. Wielu celebrytów pokazuje, co dostało od najbliższych. Niektóre podarunki mogą zaskoczyć.

Zobacz wideo Zandberg o marihuanie: Pierwszy krok, który powinniśmy zrobić, to depenalizacja

Jednym z najbardziej uniwersalnych pomysłów są rośliny. Celebryci zawsze znajdują dla nich godne miejsce w domach. Jedna z polskich dniach może się pochwalić nietypowym drzewkiem.

Aleksandra Popławska po ukończeniu Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej podbiła show-biznes. Od początku mogliśmy ją oglądać na deskach teatru TR Warszawa. Wystąpiła także w kultowych polskich serialach, takich jak "Miodowe Lata" czy "Na Wspólnej"

Aleksandra Popławska dostała nietypowe drzewko na urodziny

17 marca aktorka obchodziła 46 urodziny. Z tej okazji otrzymała od bliskich różne prezenty, a jednemu z nich poświęciła post na Instagramie. 

Zielono mi… i niespokojnie - zaczęła tajemniczo.
 

Aleksandra Popławska dostała roślinkę, która jak twierdzi pachnie bardzo relaksująco. Prezent uważa za bardzo trafiony, ponieważ czuje, że nie jest  w stanie ogarnąć wszystkiego dookoła.

Zamiast kwiatów dostałam zieloną roślinkę do zasadzenia w ogrodzie… pachnie relaksująco… tego potrzebuje teraz, gdyż jak to napisał w ostatnim swoim poście Andrzej Chyra "A może to dziś jest ten dzień, kiedy sobie możemy powiedzieć z pełną akceptacją: NIE OGARNIAM TEGO WSZYSTKIEGO"…

Aktorka w dniu urodzin wzniosła toast za wolną Ukrainę i pokój na świecie.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Więcej o:
Copyright © Agora SA