Magdalena Popławska nie rywalizuje zawodowo z Aleksandrą Popławską. "Każda idzie swoją ścieżką" [TYLKO U NAS]

Magdalena Popławska w rozmowie z reporterem Plotka opowiedziała o relacjach ze starszą siostrą, Aleksandrą Popławską. Jak się dogadują?

Magdalena Popławska jest młodszą siostrą Aleksandry Popławskiej. Aktorki dzielą cztery lata różnicy. Mimo że obie są znane i pracują w tym samym zawodzie, to nie wiemy zbyt wiele o łączącej ich więzi. Podczas kinowej premiery filmu "Czarna owca" nasz reporter porozmawiał z Magdaleną Popławską i dowiedział się kilku zaskakujących rzeczy o siostrzanej relacji.

Magdalena Popławska o relacji z Aleksandrą Popławską. "Każda idzie swoją ścieżką". Siostry widują się rzadko [TYLKO U NAS]

Zobacz wideo

Magdalena zdradziła, czy rywalizuje z siostrą o role. Okazuje się, że aktorki mają zupełne inne podejście do pracy i nigdy nie zdarzyło im się, aby zabiegały o tę samą postać.

Nie, nie rywalizuję, nigdy nie musiałam. Może jeszcze kiedyś będziemy rywalizowały, ale tak naprawdę każda idzie swoją ścieżką. (...) Nawet jak byłyśmy na castingu. Na szczęście obydwie mamy pracę, może to nam ułatwia - wyjaśniła.

Aktorka przyznała, że obie są bardzo zajęte i każdą wolną chwilę poświęcają własnym rodzinom. Popławskie spotykają się rzadko i zazwyczaj nie rozmawiają o pracy.

Mało pracujemy razem. To dla nas nie jest najważniejsze, każda pracuje na własny rachunek. (...) Ten zawód jest bardzo, bardzo absorbujący, my pracujemy po 13 godzin, każda z nas jeszcze pracuje w teatrze, więc pracujemy czasem naprawdę bardzo dużo. Jak nie siedzimy w pracy, to po prostu chcemy spędzić z naszymi rodzinami czas. Jak się spotykamy, to bardzo rzadko rozmawiamy o pracy.

Z materiału dowiecie się także, jak siostry dogadywały się w dzieciństwie, która podkradała ubrania, a także czy rywalizowały o względy tego samego chłopaka.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.