Córka Głogowskiej i Gąsowskiego robi pierwsze kroki w branży rozrywkowej. Ma 15 lat i nawiązała współpracę z Disneyem

Choć ma dopiero 15 lat, już udało jej się zaistnieć w branży rozrywkowej. Julia Gąsowska odziedziczyła talent po rodzicach. Anna Głogowska i Piotr Gąsowski często chwalą się pociechą w sieci.

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski poznali się w programie "Taniec z gwiazdami". Po jakimś czasie zostali parą. Ich różnica wieku nie była przeszkodą. Dwa lata później urodziła się ich córka. Julia ma obecnie 15 lat i już zaczęła robić karierę. Rodzice nie przestają się nią chwalić.

Zobacz wideo Piotr Gąsowski chciał polecieć z córką na wakacje. Na lotnisku odprawili ich z kwitkiem

Julia Gąsowska stawia pierwsze kroki w branży rozrywkowej. Rodzice są dumni

Nie da się ukryć, że Julia jest oczkiem w głowie Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego. Sam aktor mówił to już w rozmowie z "Vivą" w 2008 roku. Przyznał, że dla córki byłby w stanie zrobić wszystko. 

Moja miłość do Julki, do dzieci, jest miłością zwierzęcą. Zrobię dla nich wszystko. I zabiję każdego, kto zechce je skrzywdzić - powiedział.

Obecnie Julia jest już nastolatką. Pomimo szkolnych obowiązków, córka Głogowskiej i Gąsowskiego zaczęła karierę zawodową. Ma za sobą już pierwsze udziały w dubbingach, a nawet wygrała casting do słuchowiska. Choć niektórzy zarzucali, że została wybrana dzięki znajomościom rodziców, prawda jest zupełnie inna. Julia zdobyła angaż ze względu na talent i ciężką pracę. Dzięki niej propozycję otrzymał także Piotr Gąsowski

 

Sławni rodzice nie kryją dumy z córki. Regularnie chwalą się jej sukcesami. Anna Głogowska publikuje wspólne zdjęcia na swoim profilu na Instagramie. Chętnie pokazuje obserwującym, że jej relacja z córką jest przyjacielska. Powtarza, że Julia ma ogromny talent. 

Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu zwyczajnie mam utalentowaną córkę i... mam na nią oko, a nawet dwa i ucho - napisała pod jednym z postów.
 

Nie tak dawno temu Głogowska podzieliła się z obserwującymi kolejnym osiągnięciem córki. Julia użyczyła głosu bohaterce w nowej produkcji Disneya "To nie wypanda". 

Moje serce pęka z dumy… I choć wiem, że to nie "wypanda" — będę się chwalić! I trąbić! Cieszyć! Pękać dalej, na zdrowie! Hurra! Nareszcie - pisała na Instagramie podekscytowana Głogowska.

Piotr Gąsowski nie jest gorszy. Również publikuje wiele postów ze swoją pociechą. Podkreśla, że Julia zawsze może liczyć na jego wsparcie. Wielokrotnie wspominał, że ma z córką świetny kontakt, a razem uwielbiają spędzać razem czas. 

Jakie to wspaniałe, spędzać czas razem (...), pogadać o sprawach ważnych i mniej ważnych, powygłupiać się, pouczyć, pozjeżdżać, poleniuchować i poprzytulać. Jesteśmy szczęśliwi, że siebie mamy - napisał w mediach społecznościowych.

Pomimo młodego wieku, Julia wiele osiągnęła. Bez wątpienia może zawsze liczyć na pomoc rodziców. Może kiedyś pójdzie w ich ślady i zostanie tancerką lub aktorką?

 
 
 

ZOBACZ TEŻLewandowska bardzo nie chciała pokazać całych twarzy córek, ale jednocześnie bardzo chciała. Znalazła sposób. Podziwiajcie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.