Bezwstydne awantury za murami domu Williama i Kate. "W ruch idą talerze"

Przyglądając się z boku, można odnieść wrażenie, że książę William i księżna Kate tworzą małżeństwo idealne. Według eksperta rodziny królewskiej prawda jest jednak zupełnie inna.

Mogłoby się wydawać, że książę William i księżna Kate nie mają między sobą żadnych konfliktów. Na zdjęciach fotoreporterów są zawsze uśmiechnięci, a ich mowa ciała nie zdradza zbyt wiele o ewentualnej kiepskiej atmosferze. Następca tronu i jego małżonka unikają także jak ognia sytuacji, które mogą przerodzić się w medialne skandale. Jak się jednak okazuje, za murami ich posiadłości Adelaide Cottage w Windsor nie panuje sielanka.

Zobacz wideo Jak mieszkają księżna Kate i książę William?

TVP Info jak zwykle w formie. Prezenterce odjęło mowę. 'Ojojojoj'Wpadka w TVP na żywo. Prezenterce odjęło mowę. "Ojojojoj..."

Awantury między księciem Williamem a księżną Kate. "Kłócą się i krzyczą na siebie"

Tom Quinn jest autorem książki "Gilded Youth: An Intimate History of Growing Up in the Royal Family", która ukazała się pod koniec lutego w Wielkiej Brytanii. Biograf, promując publikację, udzielił wywiadu dla stacji Fox News Digital, gdzie wyjawił, że od dłuższego czasu w domu pary książęcej dochodzi do gwałtownych kłótni.

Między Kate a Williamem dochodzi do poważnych awantur, podczas których w ruch idą różne przedmioty, jak np. talerze. Choć księżna Kate wydaje się spokojną osobą, to nie jest to prawda. Życie na świeczniku jest dla nich bardzo stresujące. Nie do końca potrafią sobie poradzić, że ciągle mają wokół siebie służbę.

Autor książki tłumaczy jednak zachowanie małżonków, wskazując na to, że kłótnie zdarzają się w każdym związku i są rzeczą normalną. Według Quinna to Kate często łagodzi atmosferę w związku.

William i Kate są tak jak inne pary, które się kłócą i krzyczą na siebie, mówiąc niemiłe rzeczy. To Kate instynktownie stara się łagodzić sytuacje, gdy posuną się za daleko. William też ustępuje, ponieważ jako dziecko wystarczająco napatrzył się na awantury, rozwody i emocjonalne kłótnie swoich bliskich - podsumował Tom Quinn.

MadonnaTrzy chciwe znaki zodiaku. Dla pieniędzy sprzedadzą własną duszę

Przypominamy, że w ostatnim czasie znów zrobiło się głośno o rzekomej kochance księcia Williama, Rose Hanbury. Czyżby to ona była powodem dla małżeńskich sporów pary? 

Więcej o: