Nowe doniesienia o romansie księcia Williama i Rose Hanbury. Mieli spędzić wspólnie walentynki! Dał jej prezent

Jeden z portali plotkarskich opublikował donos o rzekomym romansie księcia Williama z przyjaciółką księżnej Kate. Następca tronu Wielkiej Brytanii i Rose Hanbury mieli spędzić wspólnie walentynki.

Życie księżnej Kate i księcia Williama sprawia wrażenie idealnego, lecz wiele wskazuje na to, że są to tylko pozory. W 2019 roku na królewskim dworze wybuchł skandal spowodowany plotkami na temat niewierności księcia Williama, który miał zdradzać żonę, gdy ta była w ciąży. Na horyzoncie bowiem pojawiła się niejaka Rose Hanbury, z którą notabene księżna Kate miała wcześniej spędzać mnóstwo wolnego czasu. Z czasem kobiety całkowicie zerwały kontakt, a w mediach pojawiły się informacje o rzekomym romansie Williama z byłą przyjaciółką żony. Choć sprawa ucichła, w ostatnim czasie znowu wraca.

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William w filmiku z okazji 10. rocznicy ślubu. Cała rodzina w komplecie

Książę William, Rose HanburyTak miał wyglądać romans księcia Williama. "Pokoje ozdobione pasami do pończoch"

Romans księcia Williama i Rose Hanbury wraca. Mieli spędzić wspólnie walentynki

Jak donosi amerykański portal plotkarski Music Mundial, romans przyszłego króla z Hanbury trwa w najlepsze. Na stronie czytamy, że para miała spędzić razem walentynki. Portal donosi, że książę William i Rose Hanbury wybrali się na romantyczną kolację do restauracji w Londynie, a obsługujący ich kelner był świadkiem, jak kobieta dostała od kochanka naszyjnik z pereł.

 

Co ciekawe, Hanbury również nie jest singielką. 38-latka w czerwcu będzie obchodzić 14. rocznicę ślubu ze starszym o ponad 20 lat Davidem Cholmondeleyem. Jest również matką trojga dzieci: bliźniaków Alexandra i Olivera oraz córki Iris. W mediach nie brakuje domysłów, że ostatnia pociecha to owoc romansu z przyszłym królem Wielkiej Brytanii.

Bruce Willis w 2017 rokuBruce Willis nie rozpoznaje już własnej matki. "Bywa agresywny"

Wierzycie w te doniesienia? Dajcie znać w komentarzach.

Zobacz też: Meghan Markle nienawidziła być w cieniu księżnej Kate. Nowa książka rzuca światło na sprawę

Więcej o: