Katarzyna Cichopek pochwaliła się radosną nowiną. "Wiem już, co lubię, czego szukam"

Katarzyna Cichopek nie zwalnia tempa w życiu zawodowym. Poza prowadzeniem "Pytania na śniadanie" oraz byciem jurorką w "You Can Dance" znalazła czas na nowy etap w swoim życiu.

Katarzyna Cichopek dała się poznać Polsce poprzez serial "M jak miłość". Na ten moment spełnia się w roli prezenterki. Telewizja ją pokochała, podobnie jak widzowie. Prywatnie Cichopek jest partnerką Macieja Kurzajewskiego, który razem z nią prowadzi śniadaniówkę. W wirze obowiązków aktorka znalazła czas na nowy projekt. Czego dotyczy?

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek dementuje plotki o Photoshopie

Katarzyna Cichopek ogłasza nowy rozdział w życiu. Nastąpi już za chwilę

Cichopek należy do przedsiębiorczych kobiet, które uwielbiają dywersyfikować swoje dochody. Poza karierą telewizyjną prezenterka aktywnie prowadzi profil na Instagramie. Na tej platformie śledzi ją ponad 575 tys. odbiorców. Internetowa przestrzeń również przynosi jej zysk. Wielokrotnie Cichopek promowała na niej ubrania czy akcesoria. Teraz przyszedł czas na nowe źródło dochodu, co wyjawiła "Super Expressowi":

Za chwilę rusza sprzedaż naszych kosmetyków naturalnych. Przez lata działalności instagramowej miałam okazję przetestować mnóstwo różnych kosmetyków. Wiem już, co lubię, czego chcę, czego szukam, co jest dobre i na podstawie tej wiedzy, którą zdobyłam jako influencer, stworzyłam swoją własną linię.

Cichopek stawia każdego dnia na naturalność, co podkreśliła następująco:

Mam nadzieję, że trafię w gusta moich odbiorców. Stawiam na naturalność przede wszystkim, bo to dla mnie ważne. Sama jestem naturalną osobą.

Aktorka jest już twórczynią marki YA, która istnieje na rynku od dwóch lat. Prezenterka ogromnie cieszy się z tego, że trafiła do serc wielu kobiet. W jej sklepie można kupić biżuterię i perfumy, a już niedługo kosmetyki YA Naturalna. Kupicie?

Zobacz też: Paulina Smaszcz nie będzie zadowolona. Chodzi o zachowanie jej syna. Wymowny gest

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.