Dorota Chotecka zapytana o relacje ze szwagierką. Wymijająca odpowiedź

W mediach od dawna krążą spekulacje na temat chłodnych relacji w rodzinie Pazurów. Ostatnio sprawa nieco przycichła, ale fani wciąż zastanawiają się, jak wyglądają relacje w rodzinie celebrytów. Dorota Chotecka jakiś czas temu postanowiła zaspokoić ich ciekawość i uchyliła rąbka tajemnicy.

Rzadko się zdarza, abyśmy mieli okazję zobaczyć Cezarego Pazurę w towarzystwie młodszego o siedem lat brata Radosława publicznie. Obaj panowie aktywnie działają w mediach społecznościowych, ich żony również. Niestety, próżno szukać zdjęć, na których pozują we czwórkę. O tym, że relacje w rodzinie Pazurów nie prezentują się zbyt dobrze, wiadomo już od dawna. Natomiast sami zainteresowani raczej nie są zbyt wylewni i starają się unikać komentarzy na ten temat. Sprawa nieco się zmieniła pod koniec ubiegłego roku, gdy Edyta Pazura na Instagramie wyznała, że szwagra i jego żonę Dorotę Chotecką widziała zaledwie kilka razy w życiu.

Zobacz wideo Dorota Chotecka w odważnym stroju kąpielowym. Fani: "Kobieto, ależ Ty masz figurkę"

Dorota Chotecka o kontakcie z Edytą Pazurą. Wymijająca odpowiedź

Dorota Chotecka nie pozostawiła sprawy bez komentarza. Gwiazda "13 posterunku" i "Rancza" stara się być w kontakcie z fanami, w związku z tym często wchodzi z nimi w interakcję. Jakiś czas temu na Instagramie przeprowadziła słynną serię pytań "Q&A". W trakcie nie mogło zabraknąć zapytania o relację z Edytą Pazurą. Jeden z internautów zapytał wprost.

Czy to prawda, że nie utrzymujecie kontaktu z Edytą Pazurą? - napisano.

Żona Radosława Pazury postanowiła nie uchybić od odpowiedzi, ale ograniczyła się do zaledwie kilku zdawkowych słów. 

Kontakt jakiś jest - odpowiedziała Chotecka.

Dorota ChoteckaDorota Chotecka Instagram/@dorotachotecka

Przypominamy, że dziesięć lat temu w jednej z rozmów z magazynem "Twój Styl" Dorota Chotecka zdradziła co nieco na temat relacji z Edytą Pazurą. Wówczas jej wypowiedź nie pozostawiła żadnych złudzeń.

Z dzióbków sobie nie pijemy - skwitowała Chotecka.

Za to okazało się, że aktorka pozostaje w lepszych stosunkach ze szwagrem

Czarek jest ojcem chrzestnym Klary. Ona bardzo go lubi. Wprawdzie nie spotykamy się codziennie, ale gdy już się widzimy, są to miłe chwile. Chcielibyśmy, żeby nasze i jego dzieci również utrzymywały kontakt ze sobą. Czas jednak pokaże, na ile to się sprawdzi - wyznała Chotecka.

Wszystko wskazuje na to, że relacje w rodzinie Pazurów dalej nie prezentują się najlepiej. A wy co o tym sądzicie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.