Edyta Pazura zapytana o kontakt z bratem męża Radosławem. Szybko ucięła temat

Edyta Pazura zorganizowała ostatnio esję zadawania pytań na Instagramie. Fani nie bali się zapytać o nurtujące ich kwestie. Jedna z nich dotyczyła brata Cezarego, Radosława Pazury.

Edyta Pazura nie ma problemu z uzewnętrznianiem się na Instagramie. Bizneswoman i żona Cezarego Pazury często dzieli się urywkami z życia prywatnego na Instagramie. Ostatnio udostępniła także możliwość zadawania pytań w mediach społecznościowych. Dużo osób skorzystało z tej opcji i poruszyło trudne tematy. Niektóre dotyczyły jej relacji z bratem męża - Radosławem Pazurą. Padły gorzkie słowa.

Polecamy: Ewa Chodakowska ujawnia po czasie, że miała nowotwór. "Musiałam się spieszyć"

Zobacz wideo Cezary Pazura wprowadził dzieciom ograniczenia. "Dwie godziny"

Robert Lewandowski, Grzegorz KrychowiakLewy ma własną kawę, a Szczęsny inwestuje w nieruchomości. Poznaj biznesy polskich piłkarzy

Edyta Pazura zdradza, jakie ma relacje z Radosławem Pazurą. Powiało chłodem

Żona Cezarego Pazury wie, jak zaspokoić ciekawość fanów. Kobieta nie tak dawno utworzyła Q&A na Instagramie i odpowiedziała na pytania fanów. W jednym z nich ktoś poruszył temat jej relacji z Radosławem Pazurą. Okazuje się, że nie są ze sobą blisko, mimo że łączą ich więzy rodzinne. Internauta zapytał wprost:

Macie dobry kontakt z Radkiem i Dorotą? Jakieś wspólne wyjazdy, wieczory?

Na odpowiedź nie musiał długo czekać, ponieważ Edyta Pazura bardzo sprawnie i szczerze podsumowała łączącą ich relację. 

Zobacz też: Renata Dancewicz poszła na obiad do restauracji. Wyszła bez płacenia, bo... miała ochotę

Widziałam ich parę razy w życiu, więc ciężko mówić o kontakcie - podkreśliła.

Ich trudna relacja może niektórych bardzo dziwić, ponieważ bracia w wywiadach ciepło się o sobie wypowiadali. W jednym z nich Radosław Pazura podkreślił, że wzorował się na bracie, jeżeli chodzi o jego aktorską drogę, i zawsze go podziwiał. W jednym z wywiadów wspominał:

Byłem pod wielkim wpływem brata i chciałem go we wszystkim naśladować. Nie zawsze się dogadywaliśmy, ale zawsze świetnie się bawiliśmy.

Więcej na temat Edyty Pazury przeczytasz TUTAJ.

Skomplikowane relacje rodzinne

Jak to często w rodzinie bywa - nie wszystko jest kolorowe i cukierkowe. Dorota Chotecka w jednym z wywiadów dla "Twojego Imperium" przyznała, że z Edytą Pazurą "nie spijają sobie z dzióbków", co może sugerować, że ich relacje nie należą do najcieplejszych, ale nic więcej o niej nie wiadomo. Cezary Pazura z kolei wyznał Magdzie Mołek w programie "W roli głównej", że żałuje, że nie był w szpitalu, kiedy jego brat zapadł w śpiączkę po wypadku w 2003 roku. Był to jednak czas, kiedy mąż Edyty spędzał czas na planie zdjęciowym. 

Więcej o: