Antek Królikowski pochwalił się partnerką na Instagramie. Tak beztrosko spędzają razem czas

O Antonim Królikowskim nie przestaje być głośno. Po głośnej aferze z medyczną marihuaną media śledzą każdy jego ruch. Mimo to aktor nie zrezygnował z publikowania postów w mediach społecznościowych. Ostatnio ponownie pochwalił się nową partnerką.

Antoni Królikowski nie daje o sobie zapomnieć. Obecnie aktor mierzy się z wizerunkowym skandalem. Nie tak dawno temu został zatrzymany przez policję.Jak się okazało, Królikowski był pod wpływem substancji odurzających. Sprawa, tak jak jej rozwój, szybko trafiły do mediów. Nowe ustalenia są regularnie publikowane. Wygląda na to, że Królikowski wcale się tym nie przejmuje. Nie zamierza czekać, aż sytuacja ucichnie. Na swoim profilu w mediach społecznościowych pokazuje, jak spędza wolny czas. Tym razem pochwalił się popołudniem z dziewczyną. 

Zobacz wideo Historia związku i rozstania Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Antek Królikowski nie marnuje czasu. Spędził popołudnie z nową partnerką

Choć afera z udziałem Antka Królikowskiego miała miejsce miesiąc temu, ciągle pojawiają się nowe ustalenia. Tuż po incydencie aktor opublikował oświadczenie, w którym wyjawił, że zażywał medyczną marihuanę, która ma pomagać mu w walce ze stwardnieniem rozsianym. Niedawno wyszło na jaw, że nie podobało się to jego byłej partnerce, Joannie Opoździe. Królikowski miał jej płacić 15 tysięcy złotych za każdorazowe używanie leczniczej marihuany. Na temat całej sytuacji wypowiedziało się wiele osób z polskiego show-biznesu. Aktor został przesłuchany i usłyszał zarzuty. Obecnie czeka na kontynuacje sprawy. 

Pomimo dużego skandalu Królikowski nie martwi się i aktywnie działa w mediach społecznościowych. Na co dzień chwali się swoim życiem prywatnym. Ostatnio pokazał fanom, jak spędza popołudnie. Zrelaksował się w towarzystwie swojej partnerki Izabeli. Para wybrała się na jogging. Towarzyszył im pies. Iza nie kryła zadowolenia. 

Antoni Królikowski pochwalił się partnerką na InstagramieAntoni Królikowski pochwalił się partnerką na Instagramie fot. https://www.instagram.com/antek.krolikowski/

Warto przypomnieć, że aktor nadal jest mężem Joanny Opozdy. Para nie jest ze sobą od ponad roku. Razem doczekali się syna Vincenta. Tuż po separacji z byłą partnerką Królikowski zaczął spotykać się z Izą. Choć początkowo trzymał ją z dala od show-biznesu, od jakiegoś czasu chętnie się nią chwali. W wywiadach wielokrotnie podkreślał, że nowa dziewczyna bardzo go wspiera i pomaga mu w rozwiązywaniu problemów. 

Antoni Królikowski pochwalił się partnerką na InstagramieAntoni Królikowski pochwalił się partnerką na Instagramie fot. https://www.instagram.com/antek.krolikowski/

ZOBACZ TEŻ: Opozda uderza w Królikowskiego i jego partnerkę. "Niszczycie przede wszystkim nikomu niewinne dziecko". Dalej tylko mocniej

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.