Opozda uderza w Królikowskiego i jego partnerkę. "Niszczycie przede wszystkim nikomu niewinne dziecko". Dalej tylko mocniej

Antoni Królikowski w oświadczeniu wydanym po tym, jak usłyszał zarzut za kierowanie pojazdem pod wpływem marihuany, ujawnił, że kilkukrotnie zapłacił Joannie Opoździe 45 tysięcy złotych, gdy substancja została wykryta w jego organizmie. Aktorka zareagowała na te doniesienia. Uderza w Królikowskiego i jego partnerkę.

Antoni Królikowski 9 marca usłyszał zarzut kierowania samochodem osobowym pod wpływem substancji psychotropowej, za co grożą mu dwa lata pozbawienia wolności. Aktor złożył obszerne wyjaśnienia w tej sprawie, a treść zeznania opublikował także na Instagramie. Ujawnił w nim, że żona miała do niego pretensje za to, że zażywał medyczną marihuanę. Poszedł z nią na układ, że za każdym razem, gdy zostanie wykryta w jego organizmie, zapłaci jej 15 tysięcy złotych i tak też zrobił trzy razy.Joanna Opozda na InstaStories odpowiedziała na jego słowa, jednak szybko usunęła wpis. Mamy screeny.

Robert Downey Jr, Justin BieberDowney Jr. siedział w więzieniu kilka razy, a Keanu Reeves uniknął kary

Zobacz wideo Historia związku Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Joanna Opozda odpowiada na oświadczenie Antoniego Królikowskiego

Joanna Opozda zdenerwowała się, że Antoni Królikowski wmieszał ją w tę sprawę i upublicznił to, jak chciała walczyć z nałogiem męża.

Po raz kolejny kierujesz wobec mnie nieprawdziwe zarzuty na forum, to odpowiem również na forum. To, że chcesz być "rzecznikiem pacjentów medycznej marihuany" to twoja sprawa, i szczerze kibicuję, bo może odnajdziesz w tym jakąś misję i zajmiesz się w końcu czymś sensownym. Ale to, że mieszasz mnie znowu w te rozgrywki i upubliczniasz, w jaki sposób starałam się walczyć z twoim nałogiem, że robiłam ci testy i ty już dobrze wiesz, że nie chodziło o testy na marihuanę....to już jest inna sprawa.

Aktorka ujawniła, że Królikowski nie widział syna ponad trzy miesiące i nadal nie płaci alimentów. Zarzuca mu, że utrudnia jej życie i knuje za jej plecami.

Syna nie widziałeś ponad trzy miesiące. Alimentów dalej nie płacisz. Mieszasz mnie co chwila z błotem, kłamiesz, manipulujesz faktami, próbujesz mnie dyskredytować, opowiadając bajki, kiedy ja wychowuję i utrzymuję naszego syna. Nie interesujesz się naszym dzieckiem, a ja nie interesuje się tobą. Mam co robić. Naprawdę staram się nie zaprzątać sobie tobą głowy. Życzę ci dobrze, ale jestem na takim etapie, że nie obchodzisz mnie ani ty, ani twoje "medyczne" skręty. Jak wiesz, wszystkie sprawy przekazałam prawnikom. Niech sąd zdecyduje co dalej. A ty, skoro nie pomagasz, nie utrudniaj nam życia. Robisz to od samego początku, nieustannie, również poza mediami knujesz za moimi plecami i robisz takie świństwa, że naprawdę zastanawiam się, co ty chcesz osiągnąć?

Opozda zwróciła się do Królikowskiego i jego partnerki, którzy jej zdaniem chcą ją zniszczyć, a dodatkowo robią krzywdę synowi aktora.

Czy do ciebie dociera, że największą krzywdę robisz swojemu własnemu synowi? Czy naradzając się tam z Izką, jak mnie zniszczyć bierzecie pod uwagę, że niszczycie przede wszystkim nikomu niewinne dziecko? I proszę, nie mieszaj mnie więcej w każdą sytuację, która ci się "przytrafia" i za którą ty sam ponosisz odpowiedzialność.

Aktorka wspomina, że jej mąż uważał, że to przez nią stracił rolę w serialu.

Rok temu np. obwiniałeś mnie o to, że straciłeś rolę w serialu, zupełnie nie łącząc tej sytuacji z walką sobowtórów, którą zorganizowałeś. Twoje teorie są tak samo absurdalne,  jak teoria, że sam na siebie doniosłeś, żeby zostać "rzecznikiem medycznej marihuany". Naprawdę zmieńcie trochę optykę. Traktujecie mnie jak wroga i ok, ale nie zapominaj, że mamy razem dziecko, i w moim interesie nie jest to, żebyś nie miał pracy. Tak jak pisałam twojej matce, ja zniosę każde szambo, które na mnie wylejesz, i na każdy twój atak w moją stronę będę miała czym odpowiedzieć. Chcesz się przepychać, spoko, ale NIE UŻYWAJ DO TEGO PRZESTRZENI PUBLICZNEJ, bo to wszystko kiedyś odbije się na TWOIM SYNU - zakończyła wpis.

Dariusz Pachut, DodaDariusz Pachut dostał od Dody wyjątkowy kubek. Ten napis ma znaczenie

Myślicie, że Antoni Królikowski jej odpowie?

Więcej o: