Ma największą buzię na świecie. Kiedyś ją prześladowali, dziś chce inspirować

Sam Ramsdelle jest znana na TikToku z tego, że ma dużą buzię. Do tego stopnia, że trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa.

TikTok widział już wielu influencerów, którzy chwalą się nietypowym stylem życia, bądź odstającymi od normy cechami zewnętrznymi. Pisaliśmy już o 21-latce, która ma na tyle niespotykanie duże oczy, że jest porównywana do Golluma z "Władcy Pierścieni". Głośno było również o tiktokerce z biustem w rozmiarze 42K, która ma dość ciągłych pytań o piersi. Pewna Walijka zaś zdobyła popularność na Tiktoku ze względu na swój "nagi styl życia". Do grona tych osób może dołączyć Sam Ramsdell, która może pochwalić się... największą buzią na świecie.

Zobacz wideo Co Katarzyna Cichopek przegląda na TikToku i jakie wrażenie robią na niej uczestnicy programu "You can dance"?

Olga KaczyńskaOlga Kaczyńska z "Top Model" jest w ciąży! Pokazała zdjęcie. "Nasza trójka"

Ma największą buzię na świecie. Kiedyś ją prześladowali, dziś to jej atut

Buzia Ramsdell jest na tyle obszerna, że kobieta trafiła z tego powodu do Księgi Rekordów Guinnessa. Dziś często jest pytana, jak jej się żyje z tego typu anomalią. Jako "najfajniejszą" rzecz wymienia to, że nigdy nie ma problemu z ugryzieniem dużej kanapki. Kiedy jednak była młodsza, często słyszała obraźliwe komentarze od rówieśników. Dziś swoją obecnością w mediach społecznościowych chce inspirować innych.

Dorastanie z dużą buzią wywołało u mnie dużo traumy. Teraz jednak staram się doceniać swoją inność. Mam nadzieję, że będę inspirować innych, żeby szanowali to, co czynni ich innymi - mówi Ramsdell.

Jesteście ciekaw rozmiarów buzi tiktokerki? Jak zdradziła w jednym z filmików, jej usta rozciągają się na ponad dziesięć centymetrów długości i ponad jedenaście centymetrów szerokości.

Roksana Węgiel, Blanka LipińskaWęgiel źle wspomina Lipińską. "Zjechała mnie z góry do dołu". Odpowiedziała

Zobacz też: Tiktokerka ma gigantyczne pośladki. Nie wierzą jej, że to naturalne. Ale ona ma inny problem

Więcej o: