Influencerka zasłynęła tym, że chodzi nago. Całe dnie. "Kieruję się zdrowym rozsądkiem"

Lucy Muse zasłynęła ze swojego nagiego stylu życia. Walijka wytłumaczyła, dlaczego chodzenie nago sprawia jej aż tak dużą przyjemność.

Lucy Muse to influencerka, którą obserwuje ponad 25 tys. internautów na TikToku. Walijka słynie z osobliwego stylu życia, który wyraża poprzez... chodzenie nago. Muse, która wprost określa się jako "naga osoba", ujawniła, dlaczego noszenie ubrań przeszkadza jej w wyrażaniu siebie oraz czego nigdy by nie zrobiła.

Zobacz wideo Którego youtubera nie chciałaby zobaczyć nago Adrianna Krysian?

Małgorzata Rozenek Rozenek krytykowana za smoczek dla syna. Fani mają rację. Specjalistka tłumaczy

Tiktokerka Lucy Muse spędza całe dnie nago

Lucy Muse wybrała nagi sposób życia, ponieważ twierdzi, że w ten sposób jest najlepiej wyrażać swoja osobowość. W rozmowie z portalem Fabulous nawiązała do takich terminów jak "nudyści", przyznając tym samym, że najbardziej identyfikuje się z etykietą "nagiej osoby". 

Istnieje wiele terminów, które odnoszą się do różnych rodzajów nagiego stylu życia - naturyści, nudyści. Są charakterystyczne same w sobie i nacechowane pozytywnie dla ludzi, którzy kojarzą się z tymi terminami. Określenie, z którym ja identyfikuję się najbardziej, to "naga osoba" - powiedziała Lusy Muse.

Spędza całe dnie nago. Tego by jednak nie zrobiła

Walijka rozumie jednak, że nie każdemu musi odpowiadać jej styl życia. Wyznała, że nigdy nie poszłaby do sklepu nago - nawet mimo tego, że prawo w Wielkiej Brytanii tego nie zabrania.

Bycie nagim w miejscach publicznych w Wielkiej Brytanii jest legalne, ale ja kieruję się zdrowym rozsądkiem. Nie chodzę do sklepów nago. Nie stawiam się w takich sytuacjach - tłumaczy.

Agnieszka Woźniak-Starak, Edward Miszczak Woźniak-Starak o rozstaniu z Edwardem Miszczakiem. Nie zamyka przed nim drzwi

Lucy przyjęła nagi styl życia w trakcie studiów, kiedy kształciła się na artystkę na uniwersytecie w Cardiff. Dziś przyznaje, że brak ubrań dodatkowo ułatwia jej oszczędzać pieniądze

Więcej o: