Tiktokerka ma gigantyczne pośladki. Nie wierzą jej, że to naturalne. Ale ona ma inny problem

Tiktokerka Jayythickness zasłynęła na platformie dzięki swoim ogromnym pośladkom. Jak jednak twierdzi, jej codzienność nie jest taka kolorowa.

TikTok pełen jest różnego rodzaju influencerów, nawet takich, o którym nie przyszło nam śnić. Niedawno pisaliśmy na temat Lucy Muse, która zasłynęła ze swojego nagiego stylu życia. Walijka twierdzi, że chodzenie nago sprawia jej aż tak dużą przyjemność, że uczyniła z tego sposób na codzienność. Jayythickness z kolei zgromadziła już 1,8 miliona obserwujących, a to wszystko za sprawą... dużych pośladków.

Zobacz wideo Co Katarzyna Cichopek przegląda na TikToku i jakie wrażenie robią na niej uczestnicy programu "You can dance"?

Księżniczka Charlotte, król Karol IIIKról Karol podjął decyzję. Księżniczka Charlotte będzie musiała pójść do pracy

Tiktokerka ma gigantyczne pośladki. I jeszcze większy problem

Patrząc na pośladki Jayythickness ciężko uwierzyć, że jeszcze 20 lat temu furorę z tego powodu robiła Jennifer Lopez. W porównaniu do młodej internautki, latynoska piosenkarka nie odbiega od zwyczajnych rozmiarów. Tiktokerka ma jednak z tego powodu nie mało problemów. Jak tłumaczy, jej pośladki nie są modyfikowane przez żadne operacje plastyczne. Stanowczo zaprzecza, jakoby miała poddać się popularnemu zabiegowi BBL, czyli brazylijskiemu liftingowi pośladków.

Jayythickness twierdzi, że jej duże pośladki to więcej kłopotu, niż pożytku. Jak przyznała, nienawidzi kupować dla siebie spodni i unika tego jak ognia. Duże pośladki sprawiają, że kobieta nie mieści się w żadne jeansy. Jak sobie radzi z tym problemem?

Mój tyłek jest tak duży, że nigdy nie mogę znaleźć odpowiednich spodni. Ze względu na rozmiar pośladków, ludzie są przekonani, że miałam zabieg BBL. Ale to wszystko naturalne - powiedziała tiktokerka w rozmowie z "The Sun".

Iwona Kinda, Iwona WieczorekMatka Wieczorek nie wierzy w szczęśliwe zakończenie: Wiem, że moja córka nie żyje

Użytkownicy TikToka chętnie komentują wrzucone przez tiktokerkę nagrania. Nie wszyscy jednak są skłonni uwierzyć, że jej pośladki są w pełni naturalne. Jakie jest wasze zdanie? 

Zobacz też: Tiktokerka ma biust w rozmiarze 42K i ciągle słyszy pytania o piersi. Straciła cierpliwość

Więcej o: