Tiktokerka ma biust w rozmiarze 42K i ciągle słyszy pytania o piersi. Straciła cierpliwość

Tiktokerka Tokyo Monet Monroe mierzy się z ciągłymi pytaniami o wielki biust. Odpowiedziała internautom.

Tiktokerka Tokyo Monet Monroe jest posiadaczką  biustu w imponującym rozmiarze 42K. Kobieta jest z tego powodu nieustannie zaczepiana w sieci. Aby ukrócić ciągłe pytania, postanowiła odpowiedzieć wszystkim ciekawskim.

Zobacz wideo Byłe uczestniczki Top Model chcą mieć razem dziecko w Polsce, a znany TikToker zdradza, czemu już nie zostanie inżynierem

Tiktokerka Tokyo Monet Monroe nieustannie dostaje pytania o spory biust. Odpowiedziała

Tiktokerka Tokyo Monet Monroe nagrała krótki filmik do wszystkich zainteresowanych jej pokaźnych rozmiarów biustem. Podkreśliła, że jest świadoma tego, jak wyglądają jej piersi i ludzie nie muszą nieustannie jej o tym przypominać.

To ja niesłuchająca wszystkich tych, którzy mówią, że mam gigantyczne piersi. Jednocześnie w głębi duszy wiem, że są monstrualnie wielkie. I tak będę to ignorować - napisała w opisie filmu.

Biust tiktokerki z pewnością intryguje internautów i przyciąga zainteresowanie, szczególnie mężczyzn. Na TikToku zdradziła, jakie kwestie najbardziej interesują ludzi. Na pierwszy ogień poszło pytanie o ciężar jej piersi. Jeden z obserwatorów zapytał, czy ma problemy z plecami.

Żadnych - podkreśliła na jednym z nagrań.

Tokyo Monet Monroe była też wielokrotnie pytana, o to, czy jej biust jest prawdziwy, czy to jedynie spektakularne dzieło chirurga.

Oczywiście, że to moje naturalne piersi. Nie stać mnie ani na implanty, ani na operację - odpowiedziała.

Pod nagraniami publikowanymi przez Tokyo Monet Monroe na TikToku dominują głównie miłe komentarze. Fani podkreślają, że powinna czuć się jak bogini. Nie da się ukryć, że jej figura przyciąga w przeważającej większości mężczyzn, którzy pod nagraniami rozpływają się, wychwalając jej niezwykłą sylwetkę.

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz też: "Chłopaki do wzięcia". "Bodyguard" urządził się na bogato. Złoto i kolekcja trunków. Ksiądz pozazdrościł koca z Jezusem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.