Roksana Węgiel źle wspomina Blankę Lipińską: Zjechała mnie z góry do dołu. Autorka erotyków odpowiedziała

Roksana Węgiel opowiedziała o przykrym zachowaniu, którego miała doświadczyć ze strony Blanki Lipińskiej. Autorka erotyków nie pozostała jej dłużna i napisała, jak wyglądała sytuacja z jej perspektywy.

Roksana Węgiel jakiś czas temu udzieliła szczerego wywiadu w Żurnaliście, w którym opowiadała m.in. o blaskach i cieniach sławy. Jeden z tematów dotyczył koleżanek z branży. Podzieliła się smutną historią, jaka ją spotkała ze strony Blanki Lipińskiej. "Zjechała mnie z góry do dołu" - podsumowała. Okazuje się, że Blanka Lipińska zupełnie inaczej pamięta tamto zdarzenie. Wyjaśniła, jak to wyglądało z jej strony. 

Polecamy: Wielka przegrana "365 dni"! Blanka Lipińska komentuje brak Złotych Malin. "Zlizuję łzy"

Zobacz wideo Roksana Węgiel będzie prowadzącą nowej edycji "You Can Dance"

Roksana Węgiel wbiła szpilę Blance Lipińskiej. Autorka erotyków odpowiedziała w swoim stylu

Roksana Węgiel w podkaście Żurnalisty zdobyła się na wiele szczerych refleksji. 18-letnia piosenkarka w rozmowie z dziennikarzem podzieliła się historią, której nie wspomina najlepiej. Okazuje się, że Blanka Lipińska miała nienajlepiej potraktować wokalistkę młodego pokolenia. Tak opowiedziała o całym zdarzeniu Roksana Węgiel

To jest śmieszne. No Blanka w ogóle... No nie, to jest hit. Ja pamiętam, jak na gali Plejady właśnie spotkałam się z Blanką i miałam taką kreację... Miałam takie ramiona po prostu takie sterczące. No i Blanka tak na mnie spojrzała, zjechała mnie z góry do dołu i powiedziała: "No, ty chyba nie powinnaś obok mnie stać". Samo to już o niej dużo świadczy - podsumowała w podkaście 'Żurnalisty".

Blanka Lipińska postanowiła przedstawić swój punkt widzenia historii. Autorka poczytnych erotyków przyznała, że powiedziała te oto słowa z jednego, ważnego powodu. W odpowiedzi na pytanie fana wytłumaczyła się z niefortunnego zdarzenia w ten sposób:

Ze względu na to, o czym są moje książki, i jak bardzo ich kontrowersyjność została nadmuchana w naszym kraju, od początku mam zasadę, że nie pozuję z dziećmi. Roksi miała wtedy chyba 14 czy 15 lat. Nie uważałam, że dobrze będzie dla niej, by stała koło laski, która jest pierwszym "złem wcielonym" tego kraju. Ot i cała fascynująca historia. Bardzo jest mi przykro, że odebrała to personalnie - podsumowała.

Blanka LipińskaBlanka Lipińska Instagram / Blanka Lipińska screen

Co o tym myślicie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.