Ma niespotykanie duże oczy. Naprawdę duże. Porównują ją do Golluma z "Władcy Pierścieni"

21-letnia Samantha McNab ma naprawdę duże oczy. Dziewczyna dużo publikuje w mediach społecznościowych. Na TikToku ma mnóstwo obserwujących. Niestety wśród nich jest także wielu hejterów. Często piszą oni w komentarzach, że jej oczy wyglądają jak z horroru.

Pochodząca z Florydy 21-letnia Samantha McNab stała się sławna w mediach społecznościowych z dość nietypowego powodu. Uwagę internutów przykuły jej niewiarygodnie duże oczy. Czy dziewczyna cierpi na jakąś nietypową, bardzo rzadką chorobę?

Zobacz wideo Anna Maria Sieklucka korzysta z medycyny estetycznej?

Tarczyca zdrowa, operacji plastycznych brak

Na TikToku możemy znaleźć mnóstwo zabawnych filmów. Są tam także porady kulinarne czy najróżniejsze wyzwania. Wiele tiktokerów i tiktokerek publikuje także nagrania dotyczące mody i urody. W tej ostatniej kategorii mieści się z pewnością Samantha McNab.  

Dziewczyna publikuje na platformie wiele filmów. Uwagę wszystkich zawsze przykuwają jej olbrzymie oczy. Są naprawdę duże. Hejterzy sugerują nawet, że McNab cierpi na jakąś tajemniczą chorobę. Co ciekawe, dwudziestojednolatka długo diagnozowała się pod kątem chorób tarczycy. Badania jednak nie pozostawiają złudzeń – jest zdrowa.

Tłumaczyła także hejterom, że nie przeszła żadnych operacji plastycznych, jak wiele osób jej sugeruje. Taka jest jej uroda i tyle. Uważa to za zaletę, coś, co wyróżnia ją na tle innych.

Jak Gollum albo postać z filmów Tima Burtona

Internauci często zasypują ją komentarzami. Piszą, że jest podobna do postaci z horrorów!

Ludzie opowiadają różne szalone rzeczy na temat tego, kogo przypominam – od postaci Tima Burtona, robaków, Nicole Richie, Jasia Fasoli, Golluma po postaci z kreskówek. (…) Uważam, że wiele komentarzy jest całkiem zabawnych. Nawet mnie się wydaje, że rzeczy, które mogę zrobić z moimi oczami, mogą być dziwne i trochę przerażające, ale ludzie to uwielbiają, tłumaczy.

Samantha zawsze dodaje, że jej oczy to zasługa genów. Wiele osób w jej rodzinie ma duże oczy.

W przeszłości byłam badana, duże oczy są po prostu w moich genach i pojawiają się w mojej rodzinie, tłumaczy.

Na co dzień mierzy się niestety z hejtem.

Te oczy wyglądają jak z horroru.
Przypominają mi się postacie z filmów Tima Burtona.
Jakie to uczucie rozmawiać z kimś, kto ma tak wielkie oczy? czytamy w komentarzach.

Dziewczyna nic sobie z tego nie robi. Przez wiele lat uodporniła się na przykre docinki na jej temat.

Więcej o: