Oscary 2023. John Travolta łamiącym się głosem zapowiadał kolejną część gali. Mówił o przyjaciółkach

Oscary 2023. John Travolta podczas rozdania nagród nie krył wzruszenia z powodu segmentu gali, którą zapowiadał. Mówił o "In Memoriam", w czasie którego wspominano m.in. dwie jego bliskie przyjaciółki.

John Travolta tworzył z Olivią Newton-John zgrany duet na ekranie. Aktorka opuściła bliskich i fanów rok temu. Przez lata zmagała się z nowotworami. Pierwszego z nich zdiagnozowano już w 1992 roku. Travolta przyjaźnił się też i grał z Kirstie Alley, która także zmarła w zeszłym roku. Gwiazdy zostały upamiętnione podczas tegorocznego rozdania Oscarów. Ten wzruszający hołd poprowadził Lenny Kravitz, ale John Travolta łamiącym się głosem zapowiadał go.

Zobacz wideo John Travolta i Olivia Newton-John znów jako Danny i Sandy

Oscary 2023. John Travolta z trudem panował nad emocjami

Kultowy romans "Grease" uczynił Johna Travoltę i Olivię Newton-John ikonami aktorstwa. O ich relacji dużo się spekulowało. Byli sobie bardzo bliscy w pracy, a także poza nią. Na Oscarach 2023 nie mogło zabraknąć hołdu dla gwiazd, których już z nami nie ma. O ten moment zadbał Lenny Kravitz oraz John Travolta, który podczas swojego przemówienia nie krył wzruszenia. Podczas segmentu "In Memoriam" prawie się rozpłakał, kiedy nawiązał do zmarłych sław. Travolta powiedział:

Dotknęli naszych serc, sprawili, że się uśmiechnęliśmy i stali się drogimi przyjaciółmi, którym zawsze pozostaniemy beznadziejnie oddani.

Podczas występu Kravitza na ekranie mogliśmy zobaczyć zdjęcia zmarłych. Pierwszą wspomnianą osobą była właśnie Olivia Newton-John, której odejście pogrążyło całe Hollywood w żałobie. Miesiąc po śmierci gwiazdy Travolta opublikował w mediach zdjęcie z utworu, który razem wykonywali - "You’re the One That I Want". Tym gestem uczcił 74. urodziny partnerki z ekranu. Fani nie kryli wzruszenia, podobnie jak po tegorocznym przemówieniu aktora na Oscarach. Na Twitterze można znaleźć następujące reakcje:

To był moment, który łamał serca.
To było naprawdę autentyczne. Utrata przyjaciela, z którym spędziło się kawał życia, jest niezwykle trudna.

Aktor był również blisko związany ze zmarłą w grudniu zeszłego roku Kirstie Alley, z którą spotykał się na planie m.in. serii "I kto to mówi!".

Zobacz też: John Travolta ma piękną córkę. Buszowali razem na zakupach

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.