John Travolta ma piękną córkę. Buszowali razem na zakupach

Fotoreporterzy przyłapali Johna Travoltę i jego córkę Ellę w Paryżu podczas zakupów w luksusowych butikach. Oboje zaprezentowali się w modnych stylizacjach.

Zarówno John Travolta, jak i jego córka są aktywnymi użytkownikami mediów społecznościowych i chętnie dzielą się z fanami informacjami o sobie. Na instagramowych profilach często wstawiają zdjęcia, na których chwalą się wspólnie spędzonymi chwilami. Tym razem to jednak nie oni opublikowali nowe fotografie. Podczas pobytu w Paryżu natknęli się na paparazzi.

Zobacz wideo John Travolta i Olivia Newton-John znów jako Danny i Sandy

John Travolta w Paryżu na zakupach z córką

Ella Travolta i jej tata podczas pobytu w stolicy Francji wybrali się na zakupy. Wspólnie odwiedzili najbardziej luksusowe butiki, między innymi poszli do Chanel i Diora. Tego dnia 22-latka postawiła na typowo letnią, wygodną stylizację. Do białej koszulki z krótkim rękawem od Céline dobrała pasujące kolorem szerokie spodnie, a na stopach miała czarne klapki od Hermès. Ella zrezygnowała z mocnego makijażu, a ciemne długie włosy pozostawiła rozpuszczone. 

Dla kontrastu jej tata wybrał stylizację w ciemnych odcieniach. Do granatowej marynarki włożył pasującą kolorem bluzkę i jeansowe spodnie. Na zakupy z córką John Travolta wybrał wygodne buty, jakimi były czarne, skórzane trampki. 

Czym zajmuje się córka Johna Travolty? 

Ella jest córką Johna Travolty i Kelly Preston. Wszystko wskazuje na to, że 22-latka pójdzie w ślady znanych rodziców i również rozpocznie artystyczną karierę. Na początku stycznia 2022 roku opublikowała na YouTubie pierwszy singiel. Piosenka "Dizzy" utrzymana jest w bardzo wyciszonym i refleksyjnym klimacie.

Oprócz tego ma również na koncie kilka ról filmowych. Dała się poznać widzom m.in. w produkcjach: "Stare wygi" i "The Poison Rose". U boku taty wystąpiła również w reklamie oglądanej przez miliony widzów Super Bowl. Wykonali wtedy kultowy taniec z filmu "Grease".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.