Harry i Meghan podczas koronacji mogą się rozczarować. Oj, nie będzie miło. "Nie chcą mieć z nimi do czynienia"

Choć to nieoficjalne, to książę Harry i Meghan Markle zostali zaproszeni na koronację króla Karola III. Jest tylko jeden problem.

Media od dawna plotkują, czy książę Harry i Meghan Markle zostaną zaproszeni na koronację króla Karola III. Spekulacje te nie dziwią, biorąc pod uwagę, że ojciec i syn delikatnie mówiąc, nie mają najlepszych relacji. Sprawę dodatkowo komplikują liczne wywiady pary, w których m.in. oskarżają rodzinę królewską o rasizm. Jakby tego było mało, dochodzi kontrowersyjny dokument Netfliksa z ich udziałem, a także biografia księcia Harry'ego, w której określił się mianem "zapasowego dziecka". Wszystko jednak wskazuje na to, że Meghan i Harry pojawią się w Londynie 6 maja. Teraz okazuje się jednak, że nie mają co liczyć na ciepłe przyjęcie. 

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Książę George ma odegrać ważną rolę podczas koronacji króla Karola. To nie podoba się jego rodzicomGeorge ma odegrać ważną rolę podczas koronacji. Kate i William stawiają warunki

Meghan Markle i książę Harry na koronacji z nietęgimi minami?

Wiele wskazuje na to, że książę Harry i Meghan Markle zostali oficjalnie zaproszeni na koronację króla Karola III. Wyciekły nowe doniesienia z pałacu. Wynika z nich, że para jest uwzględniona podczas planowania całej uroczystości. Nie oznacza to jednak, że czeka ich miłe powitanie. Portal The Mirror, powołując się na anonimowego informatora blisko związanego z royalsami, twierdzi, że nikt specjalnie nie cieszy się z wizyty księcia i Markle. To delikatnie powiedziane, bo ponoć większość krewnych ma zamierza ich ignorować.

Zostaną chłodno potraktowani przez bardzo wielu krewnych - mówi informator portalu.

Dalej było tylko mocniej:

Wiele osób z rodziny po prostu nie chce mieć z nimi nic więcej do czynienia. Jeśli muszą pojawić się na koronacji, to niech tak będzie, ale nie chcą się z nimi spoufalać - czytamy.

Przypomnijmy, że sami zainteresowani nie poinformowali, czy zamierzają pojawić się na koronacji. Pałac również nie potwierdził tych rewelacji. Rzecznik pary przyznał jedynie, że dostali oficjalnego maila z Pałacu Buckingham w tej sprawie

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o: