Książę William i księżna Kate jak z horroru? Amerykańskie media drwią z Krakowskiego Muzeum Figur Woskowych

Amerykański komik James Corden wyśmiał w telewizyjnym show krakowskie Muzeum Figur Woskowych. Niezbyt udane podobizny księcia Williama i księżnej Kate stały się obiektem żartów. Najgorsza atrakcja turystyczna?

Krakowskie Muzuem Figur Woskowych znalazło się pod lupą amerykańskich mediów i internautów. Jeden z największych portali określił "Polonia Wax Museum" jako najgorszą atrakcję turystyczną. Wątpliwości budzą niezbyt udane eksponaty, które znajdują się w muzeum. Komik James Corden w swoim show zwrócił uwagę na "podobizny" księcia Williama i księżnej Kate. Uznał, że mogą wywoływać nocne koszmary.

Zobacz wideo Jak mieszkają księżna Kate i książę William?

James Corden, jedna z gwiazd filmu Netflixa 'Bal'James Corden dostał zakaz wstępu do restauracji. Skandaliczne zachowanie komika

Koszmarne eksponaty w muzeum w Krakowie. Śmieje się z nich James Corden

W programie "The Late Late Show with James Corden" prowadzący przypomniał widzom, jak naprawdę wyglądają książę i księżna Walii, po czym pokazał fotografie figur woskowych w muzeum w Krakowie. Publiczność zgromadzona w studiu śmiała się z tego do rozpuku. Corden uznał, że książęca para wygląda po prostu upiornie. 

Książę William wygląda tak, jakby przez pomyłkę wszedł do pokoju księcia Andrzeja. Co im się stało?! Wygląda na to, że ich ciała właśnie wyjęto z Titanica. Z plusów, to przynajmniej teraz wiemy, jak będą wyglądać, jak zostaną zarażeni w "The Last of Us" - powiedział James Corden w swoim show.
 

Dyskusyjne eksponaty z krakowskiego muzeum już wcześniej budziły śmiech i stały się obiektem memów na instagramowym profilu Make Life Harder.

screenscreen Fot. Instagram.com/make_life_harder

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Harry StylesHarry Styles nakręcił teledysk w trzy godziny. Fani są oczarowani

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o: