Doda jurorką w "The Voice of Poland"? Jest pewien szkopuł

Doda wielokrotnie wspominała, że jej marzeniem jest fotel jurorki w "The Voice of Poland". Być może wkrótce uda jej zrealizować ten plan.

W ostatnich dniach Doda z rozmachem wróciła na antenę TVP. Wokalistka, która przez kilka lat nie była zapraszana do telewizji publicznej, pojawiła się w "Pytaniu na śniadanie" oraz w "Szansie na sukces". Gwiazda nie ukrywa, że marzy się jej także fotel jurorki w "The Voice of Poland". Jeśli nawet z Telewizji Polskiej przyjdzie do niej taka propozycja, w muzycznym show nie zobaczymy jednak Dody prędko.

Zobacz wideo Doda przytula się do Pachuta i eksponuje pierścionek

Doda w "The Voice of Poland"? "Pierwszeństwo ma u mnie telewizja, która wyciągnęła do mnie rękę"

Doda nie ukrywa, że powrót do "Pytania na śniadanie" rozbudził w niej apetyt na więcej. 

Nie spodziewałam się tak wspaniałego przyjęcia w "Pytaniu na śniadanie". Razem z całą ekipą stworzyliśmy w śniadaniówce występ, który wizualnie nie ustępował np. eurowizyjnym. Świetnie nam się pracowało! Wyobrażam sobie podobne występy w "The Voice of Poland" i tym bardziej jestem podekscytowana - powiedziała Doda w rozmowie z "Super Expressem".

DodaDoda Fot. KAPiF

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Doda podkreśliła jednak, że chociaż marzy o stanowisku jurorki w "The Voice of Poland", to pierwszeństwo mają dla niej projekty, które realizuje z Polsatem. W planach jest kolejny reality show.

Oczywiście bardzo, bardzo marzę o fotelu jurora w „The Voice of Poland", ale pierwszeństwo ma u mnie telewizja, która wyciągnęła do mnie rękę i wsparła mnie, kiedy wszyscy się ode mnie odwrócili, czyli Polsat. W tym roku będziemy realizować mój kolejny reality show. A jeżeli chodzi o "The Voice", to widzę się w kolejnej edycji. Tak sobie to wymarzyłam - podkreśliła Doda.

Chcielibyście zobaczyć Dodę w fotelu jurorskim?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.