Kurzajewski słodzi Cichopek z okazji Dnia Kobiet. Tak ją pieszczotliwie nazywa. Ale z niego romantyk

Maciej Kurzajewski świetnie odnajduje się w nowej roli. Dziennikarz niedawno został dziadkiem. W mediach pochwalił się, jak spędza Dzień Kobiet - oczywiście w towarzystwie Katarzyny Cichopek. Przy okazji prezenter wygadał się, jak pieszczotliwie zwraca się do partnerki.

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek tworzą jedną z najpopularniejszych par w polskich show-biznesie. Prezenterka w wywiadach wielokrotnie podkreślała, że może liczyć na wsparcie ukochanego i sama również chętnie doradza mu w różnych kwestiach. Gdy wyszło na jaw, że najstarszy syn Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz doczekał się potomstwa, prezenterka pogratulowała dziadkom, zwracając się również do kobiety petardy. W Dzień Kobiet dziennikarz wybrał się na zakupy dla wnuczki, a towarzyszyła mu Katarzyna Cichopek. Na Instagramie zdradził, jak ją pieszczotliwie nazywa. Uroczo! 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dzieci tych gwiazd żyją w luksusach. Syn Wojciechowskiego ma mini-ferrari, a Kulczyk relaksował się na jachcie za 600 milionów

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o wakacjach w Jordanii, z Kurzajewskim

Maciej Kurzajewski wygadał się, jak pieszczotliwe zwraca się do Katarzyny Cichopek 

Maciej Kurzajewski w Dzień Kobiet pamiętał nie tylko o ukochanej, ale i drugiej najważniejszej kobiecie w jego życiu - wnuczce. Z tej okazji wybrał się na zakupy dla dziecka, a doradzała mu Katarzyna Cichopek. Na Instagramie prezentera pojawił się post sponsorowany. W opisie dziennikarz zwrócił się do ukochanej. Przy okazji ujawnił, że zdrobniale nazywa ją "kochaniem". Kurzajewski złożył życzenia z okazji Dnia Kobiet wszystkim obserwatorkom. 

Pierwszy taki Dzień Kobiet z myślą o małej księżniczce. Zakupy to wielka frajda! Fajnie jest być dziadkiem Maćkiem! Kochanie, bardzo dziękuję za pomoc! Jesteś najlepszym doradcą! Życzenia radości dla wszystkich pań - napisał dziennikarz sportowy.

ZOBACZ: Hakiel spotkał się z Kurzajewskim. Przy wszystkim była Cichopek. To mu powiedział prosto w twarz

 

W komentarzach nie zabrakło słów zachwytów od internautów, którzy podkreślali, że prezenterzy tworzą niezwykle zgraną parę. Katarzyna Cichopek również zareagowała na romantyczny post ukochanego. W sekcji komentarzy opublikowała "zakochaną" emotikonę. Dziennikarz odpowiedział, przesyłając jej buziaka. 

Maciej Kurzajewski wygadał się, jak pieszczotliwe zwraca się do Katarzyny CichopekMaciej Kurzajewski wygadał się, jak pieszczotliwe zwraca się do Katarzyny Cichopek Fot. Instagram/ maciejkurzajewski

Blanka - Eurowizja 2023Eurowizja 2023. TVP odpowiada na zarzuty w sprawie wyboru Blanki

Widać, że między tą dwójką aż iskrzy. 

Więcej o: