"Nie ma już nadziei". Lekarze Toma Sizemore'a zalecają zakończyć życie aktora "Szeregowca Ryana"

Pojawiły się nowe informacje na temat stanu zdrowia Toma Sizemore'a. Rodzina aktora stanęła przed bardzo trudną decyzją.

Tom Sizemore, aktor takich produkcji, jak: "Szeregowiec Ryan", "Helikopter w ogniu" czy "Pod ochroną" w stanie krytycznym trafił do szpitala 18 lutego. Lekarze nie mają dobrych informacji. Rzecznik aktora wydał w tej sprawie oświadczenie. 

Zobacz wideo Śmierć Ledgera łączono z rolą "Jokera". Jakubik po "Wołyniu" miał koszmary. Granie w tych filmach przypłacili zdrowiem

Lekarze o stanie zdrowia Toma Sizemore'a: Zalecamy podjęcie decyzji o zakończeniu życia

Aktor znajduje się na intensywnej terapii z powodu pęknięcia tętniaka mózgu. Już wtedy, kiedy w mediach pojawiły się pierwsze informacje na ten temat, jego stan określano jako ciężki. Teraz Charles Lago, który jest menedżerem Sizemore'a wydał oświadczenie, w którym odniósł się do plotek

Dzisiaj, w poniedziałek 27 lutego 2023 roku lekarze z St Joseph's Hospital Burbank poinformowali rodzinę Toma Sizemore'a o jego stanie zdrowia - zaczął Charles Lago.

Manager potwierdził też, że Sizemore pozostaje w śpiączce, a jego stan cały czas jest krytyczny.

18 lutego 2023 roku rano Tom Sizemore zasłabł w swoim domu w Los Angeles i został przewieziony do szpitala przez ratowników medycznych. Stwierdzono, że cierpi na tętniaka mózgu, który powstał w wyniku udaru. Od tego dnia Tom pozostaje w stanie krytycznym, w śpiączce i na intensywnej terapii.

Jednak najtragiczniejsza wiadomość dotyczy zaleceń lekarskich. Specjaliści nie widzą bowiem szans na to, że uda się uratować aktora. Rodzina musi więc podjąć decyzję o ewentualnym zakończeniu jego życia.

Dziś lekarze poinformowali jego rodzinę, że nie ma już nadziei i zalecili podjęcie decyzji o zakończeniu życia. Rodzina podejmuje teraz decyzję, a dalsze oświadczenie zostanie wydane w środę [1 marca -red.]. Prosimy o uszanowanie prywatności jego rodziny w tym trudnym czasie. Chcemy podziękować wszystkim za setki wiadomości wsparcia i modlitwy, które otrzymaliśmy. To był trudny czas.

Przypomnijmy, że Sizemore jest ojcem 17-letnich bliźniaczek, a wcześniej był żonaty z aktorką Maeve Quinlan. W przeszłości głośno było o jego zmaganiach z uzależnieniem od narkotyków. W 2003 roku został skazany za przemoc domową wobec swojej ówczesnej dziewczyny, Heidi Fleiss. W latach 2009 i 2011 był oskarżany o pobicia. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.