Brat Madonny był bezdomny. Wokalistka zabrała głos po jego śmierci. "Rozsadziłeś mój umysł"

Madonna we wzruszającym wpisie pożegnała zmarłego brata. Opublikowała też jego archiwalne zdjęcie.

25 lutego zmarł starszy brat Madonny - Anthony Ciccone. O jego śmierci powiadomił media szwagier wokalistki Joe Henry. Mężczyzna w ciepłych słowach wspominał zmarłego. Teraz głos zabrała Madonna.

Zobacz wideo Śmierć Ledgera łączono z rolą "Jokera". Jakubik po "Wołyniu" miał koszmary. Granie w tych filmach przypłacili zdrowiem

Madonna żegna brata we wzruszającym wpisie

Madonna postanowiła pożegnać brata, publikując na InstaStories archiwalne zdjęcie, na którym widać młodego wówczas Anthony'ego Ciccone'a. Wokalistka opatrzyła fotografię krótkim wpisem, w którym bezpośrednio zwróciła się do zmarłego. Podkreśliła, że Anthony miał duży wpływ na to, kim się stała.

Dziękuję za to, że kiedy byłam młodą dziewczyną, rozsadziłeś mój umysł i zapoznałeś mnie z Charliem Parkerem, Milesem Davidem, buddyzmem, taoizmem, Charlesem Bukowskim, Richardem Brautiganem, Jackiem Kerouacem, ekspansywnym myśleniem poza schematami. Zasiałeś wiele ważnych nasion - czytamy.

Madonna żegna brataMadonna żegna brata Fot. madonna/Instagram

Przypomnijmy, że Anthony Ciccone nie był związany z show-biznesem. 66-latek miał problem z alkoholem i był bezdomny.  W 2011 roku publicznie przyznał, że mieszka pod mostem w Michigan. Wygląda na to, że mężczyzna nie miał dobrych stosunków z rodziną. 

Jestem zerem w ich oczach, a nie osobą. Jestem wstydem - mówił jakiś czas temu w rozmowie z Daily Mail.

Z kolei portal People donosi, że rodzina wspierała go. Madonna miała odwiedzać brata w ośrodku odwykowym, do którego trafił jakiś czas temu. Warto również nadmienić, że Madonna pochodziła z wielodzietnej rodziny. Anthony był jednym z jej siedmiorga rodzeństwa.

ZOBACZ TEŻ: Młodszy o 41 lat partner zerwał z Madonną. Wybrał bardzo kiepski moment

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.