Młodszy o 41 lat partner zerwał z Madonną. Wybrał bardzo kiepski moment

Związek Madonny i modela Andrew Darnella zakończył się po pięciu miesiącach. Gwiazda, która w ostatnim czasie przechodzi dość trudny okres, bardzo mocno to przeżyła.

Madonna od początku kariery lubiła przełamywać tabu i wzbudzać kontrowersje. Artystka przez całe życie zdawała się nie przejmować opiniami innych i śmiało robić swoje. Jednak komentarze dotyczące jej wyglądu i rzekomych operacji plastycznych, które usłyszała na swój temat po tegorocznej gali Grammy, mocno ją zabolały. Wokalistka przechodzi obecnie z tego powodu dość trudny okres, a na domiar złego jej partner, 23-letni model Andrew Darnell, zostawił ją dla innej kobiety.

Zobacz wideo Teledyski, które wzbudziły kontrowersje

Madonna rozstała się z Andrew Darnellem. To on podjął decyzję o zakończeniu znajomości

Informacje o zakończeniu relacji Madonny z Darnellem podał portal Page Six. Jak donosi jego informator, to model zerwał z wokalistką dla kobiety będącej w jego wieku. Były już kochanek jest bowiem młodszy od artystki o 41 lat. Relacja pary trwała tylko przez pięć miesięcy, a Madonna nie traktowała jej szczególnie poważnie. Rozstanie mocno jednak zabolało przechodzącą obecnie kryzys gwiazdę.

To nie było nic poważnego, dlatego [Madonna - red.] nie ma złamanego serca. Po prostu wydarzyło się to w kiepskim momencie. Przechodzi teraz kryzys, jest niepewna siebie, a to nie pomogło. Świetnie bawiła się z Andrew, ale to nie była miłość - cytuje źródło Page Six.

Madonna i Andrew Darnell poznali się podczas sesji fotograficznej, niedługo po tym, jak artystka zakończyła trzyletnią relację z tancerzem Ahlamalikiem Williamsem.

Przypomnijmy, że Madonna wściekła się na reakcję mediów i internautów po swoim występie podczas Grammy na początku lutego. W sieci pojawiła się masa komentarzy wytykających artystce, że ma "nową twarz" i musiała przesadzić z operacjami lub wypełniaczami. Krytykę na ten temat gwiazda nazwała mizoginią, a w instagramowym poście tłumaczyła, że na zdjęciach wyszła mało korzystnie z powodu aparatu z długim obiektywem, z którego korzystał fotograf. Zdaniem Madonny to zniekształciło jej twarz.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.